Фінал: «ОДЕК» — «Ізотоп-РАЕС»

Спорт 19-лип, 2007, 14:499 Lobanovskiy 1 426
Підопічні Григорія Шаламая зняли всі питання виходу до фіналу ще в першій грі, коли вдома перемогли 6:1. Проте перед власними вболівальниками здолбунівський клуб намагався реабілітуватися. І це їм вдалося. Хоча для виходу у фінал перемоги 3:2 виявилося замало. Головні події у Здолбунові розгорнулися у другому таймі. На 58 хвилині Юрій Гриценко вивів вперед господарів. Через три хвилини Богдан Савчук збільшив перевагу до двох м’ячів. Через сімнадцять хвилин Олександр Антонюк скоротив відставання. На 84 хвилині Олександр Бондаренко робить рахунок нічийним — 2:2. Він протримався лише хвилину. На 85 хвилині Юрій Гриценко оформив дубль і приніс перемогу ”Волинь-Цементу” — 3:2. Скупішим на голи був поєдинок у Кузнецовську, де місцевий ”Ізотоп-РАЕС” приймав костопільську команду ”Штурм-МЕГУ”. Долю матчу визначив один єдиний гол у другому таймі. На 62 хвилині гол забив гравець господарів Олександр Федіна. Сквитати бодай один гол гостям не вдалося. Головний тренер ”Штурм-МЕГУ” Микола Філін намагався переломити хід поєдинку. Саме тому на 46 хвилині він випустив на футбольне поле відразу чотирьох нових гравців. Проте здобути якийсь зиск з цього не вдалося. Отож, 24 серпня, в день Незалежності України у фіналі гратимуть команди ”ОДЕК” — ”Ізотоп-РАЕС”.