bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » » Міжнародний турнір з греко-римської боротьби відбудеться цими вихідними на Рівненщині

Міжнародний турнір з греко-римської боротьби відбудеться цими вихідними на Рівненщині

16-18 квітня у Березному відбудеться 16 Міжнародний турнір пам’яті заслуженого тренера Станіслава Коваля. Участь у ньому візьмуть понад 300 спортсменів греко-римської боротьби. Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук є засновником турніру, який щороку традиційно проводиться за його підтримки.
Змагання відбуватимуться у спорткомплексі «Колос» м. Березне. Крім українських спортсменів, за нагороди боротимуться борці з Білорусі та Польщі. Рівненщину на турнірі представлятимуть команди з Рівного, Костополя, Кузнецовська, Сарн та Березного.

Довідка: Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук є Почесним президентом Рівненської обласної федерації греко-римської та вільної боротьби.
Турнір пам’яті Станіслава Коваля заснований 1994 року за ініціативи Олександра Данильчука. Під керівництвом Станіслава Івановича, займаючись у Березнівській ДЮСШ, Олександр Данильчук став майстром спорту СРСР з греко-римської боротьби, захищав честь держави у складі збірної. У пам’ять свого спортивного вчителя та наставника він застував турнір, який згодом набув статусу міжнародного.

Прес-секретар голови обласної ради Юлія Василенко.
Переглядів Переглядів: 761  Обговорень Обговорень: (0) 16-04-2010, 13:10
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54