Останні новини

У Рівному накладено арешт на понад 1 тонну бурштину орієнтов ..

Прокуратура Рівненської області забезпечує процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, у м ...


На охорону довкілля на Рівненщині сплачено понад 20 мільйон ..

З початку 2017 року підприємства Рівненської області сплатили 20,5 млн. грн. екологічного податку. ...


Працівники Рівненського міськрайонного відділу з питань проб ..

Двоє старших інспекторів та психолог Рівненського МРВ з питань пробації в Рівненській обласній стан ...


Місцеві бюджети Рівненщини додатково отримали майже 700 міль ..

За одинадцять місяців 2017 року до місцевих бюджетів міст та районів Рівненської області платникам ...


Земельну ділянку у Дубровицькому районі площею понад 6,7 га ..

Реалізуючи функцію представництва, органами прокуратури Рівненської області зроблено черговий крок у ...


Рівненські митники запобігли ввезенню автомобіля за підробле ..

Громадянин Д. ввіз у зону митного контролю митного поста «Рівне-центральний» Рівненської митниці ДФС ...


Визнано недійсними результати процедури закупівлі за 1,5 млн ..

Господарським судом Рівненської області підтримано позицію органів прокуратури Рівненської області т ...

 
У Львівській області відбудеться щорічна Всеукраїнська акція благодійного фонду «Серце до Серця»
Переглядів Переглядів: 638  Обговорень Обговорень: (0) 4-05-2010, 09:15
3-23 травня 2010 року за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, а саме Управління у справах сім’ї та молоді, Головного управління охорони здоров’я, Головного управління освіти і науки, Управління фізичної культури та спорту, Управління культури і туризму, Управління у справах поліграфії та телерадіопростору, Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до Серця» буде проведено 5-ту акцію благодійної допомоги новонародженим дітям з різними вадами.
Акція відбудеться у всіх містах України та Львівської області. Збір коштів проводитиметься волонтерами, які матимуть спеціально виготовлені й пронумеровані скриньки.
Кошти, зібрані волонтерами, рахують банківські працівники у присутності представників Фонду, органів влади, ЗМІ, волонтерів і переказують на рахунок Акції.
Закуплене медичне обладнання маркується спеціальними штрих-кодами Акції і передається дитячим лікувальним закладам у безоплатне користування. Головною умовою передачі є те, що вся медична допомога дітям з використанням цього обладнання надаватиметься безкоштовно, стосовно чого існує система громадського контролю.
Народження дитини є найважливішою подією в житті кожної людини. Саме здорова дитина є найбільшою цінністю держави та суспільства.
В Україні щороку збільшується народжуваність, що є важливим позитивним показником соціально-економічного розвитку держави. Так, за даними Центру медичної статистики Міністерства охорони здоров’я України в 2008 році в Україні народились 503 256 дітей, в 2009 році народились 507 113 новонароджених. Водночас, медико-демографічна ситуація в Україні лишається нестабільною, враховуючи досить високий рівень захворюваності, інвалідності та смертності, зокрема дітей раннього віку в порівнянні з європейськими країнами.
Малюкова, неонатальна та перинатальна смертність – є важливими показниками, що найбільш об'єктивно відображують стан здоров'я населення, рівень соціально-економічного розвитку суспільства та системи охорони здоров'я.
Саме з ряду цих причин лікарська ради, що діє при Фонді визначила мету збору коштів у 2010 році – це обладнання для неонатальних центрів у регіонах.
Довідка
Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця» – це Фонд, основною метою якого є збереження найціннішого, що у нас є – здоров’я у дітей. Тому Фонд займається закупівлею медичного обладнання для передачі в безоплатну оренду дитячим лікувальним закладам України. У цьому допомагають лікарі-фахівці, експерти, координатори медичних програм, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації.
Для втілення в життя цієї ідеї потрібні чималі кошти, тому ми залучаємо до співпраці спонсорів. Але важливою також є підтримка тих, хто безпосередньо відчуває на собі потребу в доступності якісного медобслуговування, тому ми організовуємо і проводитимемо збір грошей з цією метою у громадян України, який цього року пройде наприкінці квітня, щоб кожен бажаючий зміг долучитися до збору і внести свою лепту у спільну справу.
«Кожна дитина повинна бути здоровою й повноцінно радіти життю!
Перерахунок грошей волонтерами та спонсорами здійснюється продовж проведення акції на території Львівської області на реквізити:
Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця»
(скорочено – ВБФ «Серце до Серця»)
р/р 2600901011888 в КФ ВАТ «КРЕДОБАНК» м.Київ,
МФО 321897
ЄДРПОУ 34354227
Призначення платежу:
«Благодійний внесок на придбання медичного обладнання, Львівська область.»

Львівська обласна державна адміністрація
Джерело:
Тегі: благодійного, фонду, «Серце, Львівська область

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Співробітники, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору