bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » » Роботу Головного управління МНС Тернопільської області представляли в Києві

Роботу Головного управління МНС Тернопільської області представляли в Києві

Вже восьмий рік поспіль в третю суботу травня наша держава офіційно відзначає День Європи. Це свято було започатковано відповідно до Указу Президента України "Про День Європи" від 19 квітня 2003 року.
Під час святкування 15-го травня на Європейській площі в Києві рятувальники Тернопільщини взяли участь у Всеукраїнській акції «Зробимо життя безпечним». Організатори акції поставили перед собою мету привернути увагу суспільства до проблеми створення умов безпечної життєдіяльності, докорінно змінити ставлення людей до власної безпеки, виховувати в молоді прагнення до героїчних вчинків, популяризувати професію рятувальника.
На центральній вулиці столиці поряд з наметами-павільйонами європейських країн, міжнародних та громадських організацій України були представники і облуправління МНС Тернопільщини, які презентували друковану та сувенірну продукцію. Головним і неповторним атрибутом їхньої виставки став історичний нарис «Пожежно-рятувальна служба Тернопільщини», який побачив світ наприкінці минулого року.
Переглядів Переглядів: 650  Обговорень Обговорень: (0) 19-05-2010, 08:36
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54