bank-ua.com
Рівне:

У Луцьку нагородили переможців конкурсу “Учень року – 2010”

Волинська область 24-травня, 10:109 Lobanovskiy 3117 0
У Палаці учнівської молоді Луцька відбулося підбиття результатів конкурсу “Учень року – 2010”. Танцями і піснею розпочалися урочистості. З вітальним словом до присутніх звернувся Луцький міський голова Богдан Шиба. Насамперед, він подякував учням шкіл за їх таланти, вчителям за те, що зуміли визначити і виявити юні обдарування та батькам за підтримку і турботу. Богдан Павлович зауважив, щоб стати справжнім українцем потрібно багато вчитися і працювати, кожного разу ставити собі вищі цілі. Адже саме такі люди потрібні нашій молодій, але вже сильній державі. „Ви всі „Лучани” з великої букви, оскільки тут зібралися найталоновитіші і найпрацьовитіші наші діти, їх вчителі, батьки. Я шаную вашу працю і ваші здобутки, я пишаюся нашою освітою і далі докладатиму максимум зусиль для її розвитку”, - наголосив Богдан Шиба. Потому міський голова урочисто нагородив переможців за їх творчі досягнення.

Відповідно до результатів Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, предметних турнірів, спортивних змагань, фестивалів художньої самодіяльності 2008-2009 навчального року, на підставі Положення про порядок щорічного нагородження учнів закладів освіти та позашкільних установ міста за результатами конкурсу „Учень року” дипломами управління освіти та учнівського наукового товариства „Ерудит” відзначено:

В номінації „Навчальні творчі досягнення”:
Бородкіну Наталію, ученицю 10 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (І місце на Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури);
Матчук Яну, ученицю 10 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (І місце на Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови);
Суботу Івана, учня 11 класу Луцької гімназії №4 ім. Модеста Левицького (І місце на Всеукраїнській олімпіаді з німецької мови);
Мартинюка Ігоря, учня 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області» (ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики);
Федонюк Олену, ученицю 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (І місце на Всеукраїнській олімпіаді з біології, ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з біології);
Ягенського Василя, учня 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з біології, ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з біології, ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з медицини);
Мартинюка Олександра, учня 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з технологічних процесів та перспективних технологій, ІІ місце на Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів);
Юзюк Юлію, ученицю 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з селекції та генетики, ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з біології);
Бичковську Софію, ученицю 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія №14» (ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови);
Марцеву Ірину, ученицю 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9» Луцької міської ради (ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з правознавства, ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з права);

В номінації „Художні творчі досягнення”:
Стецюка Антона, учня 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22-ліцей (переможець обласного фестивалю "Таланти багатодітної родини").

В номінації „Високі спортивні досягнення”:
Поліщука Івана, учня 8 класу ЗОШ №20 (переможця Всеукраїнських змагань з картингу).

В номінації "Юний інтелектуал":
Герасимчука Данила, вихованця дошкільного навчального закладу № 33.

В номінації "Винахідник та раціоналізатор":
Оксентюка Сергія, ІІ місце на Всеукраїнських змаганнях з радіоелектроніки та радіоконструювання.

В номінації “Кращий з предмету – 2010” нагороджено:
Губіну Олександру, ученицю 11 класу Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради (ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови);
Забожчук Вікторію, ученицю 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія №14» Луцької міської ради ( ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури);
Довгая Тараса, учня 11 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради (ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з історії);
Підцерковну Катерину, ученицю 10 класу навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14» Луцької міської ради (ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з географії);
Назаренка Віталія, учня 9 класу Луцької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ №1 ступеня Луцької міської ради (ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з трудового навчання);
Матвіїв Катерину, ученицю 8 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області» (ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики);
Муковоз Аліну, ученицю 8 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради (ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з біології).

В номінації “Кращий в галузі учнівських дискусій – 2010”:
Кушнір Анну, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з права, І місце на Всеукраїнському турнірі юних журналістів);
Дорошенка Яна, учня 10 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Школу Богдана, учня 11 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Невідомського Ігоря, учня 11 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Шостак Марію, ученицю 11 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Пінчука Романа, учня 10 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Мошелюк Ілону, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Киричук Вікторію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Павлюк Юлію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Пелеха Олексія, учня 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Кушнірчука Ореста, учня 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Козловську Марту, ученицю 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з права);
Шевяхову Наталію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (І місце на Всеукраїнському турнірі юних журналістів);
Ващук Наталію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з біології);
Задворного Юрія, учня 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14» (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Столярук Алісу, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14» (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з географії);
Акермана Олександра, учня 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14» (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів, ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з біології);
Якимлюк Ольгу, ученицю 11 класу Луцької гімназії № 18 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з права);
Жємєлю Дениса, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів);
Лазука Олександра, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів);
Ващенюк Марію, ученицю 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з біології).

В номінації “Кращий в галузі учнівських наукових досліджень – 2010”:
Гуменюка Олександра, учня 11 класу НВК “Гімназія № 14” (ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з програмування, ІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Самуляк Ольгу, ученицю 11 класу Луцького НВК «Гімназія №14» (ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з біології, ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з біології);
Гембарського Михайла, учня 11 класу Луцької гімназії № 4 (ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з безпеки інформаційних та телекомунікаційних систем);
Степанюка Андрія, учня 11 класу Луцького НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 – ліцей” (ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з Іnternet-технологій та WEB дизайну);
Павліка Богдана, учня 11 класу Луцького НВК № 26 (ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з географії);
Комашко Анну, ученицю 11 класу Луцького НВК “Гімназія № 14” (ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з етнграфії);
Худієва Айдина, учня 11 класу гімназії № 4 імені Модеста Левицька (ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з правознавства);
Терещенко Аліну, ученицю 11 класу Луцького НВК № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з зарубіжної літератури);
Крамаревич Надію, ученицю 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з журналістики);
Демянчук Ірину, ученицю 11 класу Луцької гімназії №18 (ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з англійської мови).
Бородич Олександру, ученицю 11 класу Луцької гімназії №18 (ІІІ місце на ІV Всеукраїнському молодіжному конкурсі «Новітній інтелект України»);
Барила Дмитра, учня 11 класу Луцької ЗОШ №23 (переможець Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських робіт);
Хвиля Тараса, учня 11 класу Луцького НВК №22 (бронзовий медаліст VІІІ Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів серед учнівської та студентської молоді «Infomatrix 2010» ).

За високі спортивні досягнення:
Столярчук Діану, ученицю 7 класу НРЦ (триразова чемпіонка області, призер Всеукраїнських змагань з тхеквондо);
Котіка Андрія, учня 8 класу ЗОШ № 23 ( КМС, призера першості України і міжнародних змагань з настільного тенісу).
Кідибу Михайла, учня 11 класу ЗОШ № 2 (Майстра Спорту (МС), дворазового чемпіона України з велоспорту);
Пилипчук Вікторію, ученицю 9 класу ЗОШ № 3 (МС, призерку чемпіонату України з акробатики);
Приходько Дарію, ученицю 6 класу ЗОШ № 3 (МС, призерку чемпіонату України з акробатики);
Голуб Олександру, ученицю 8 класу Луцької СЗОШ №1 (МС, призерку чемпіонату України з акробатики);
Сомова Івана, учня 8 класу, гімназії № 4 імені Модеста Левицького (призера міжнародних змагань з плавання);
Яковлеву Олександру, ученицю 11 класу, СЗОШ № 5 (призерка Всеукраїнських змагань з греблі на байдарках і каное);
Подлєскова Юрія, учня 11 класу НВК № 9 ( бронзового призера України з футболу);
Веремчука Максима, учня 9 класу ЗОШ № 10 (КМС, чемпіона України з плавання);
Мельника Тараса, учня 11 класу НВК № 11(КМС, призера Всеукраїнських і міжнародних змагань з спортивного орієнтування);
Вітковського Ігоря, учня 9 класу ЗОШ № 13 (переможця Всеукраїнських і міжнародних змагань з важкої атлетики);
Лагоду Анну, ученицю 10 класу гімназії № 14 (багаторазову призерку міжнародних змагань з легкої атлетики);
Данилюк Анастасію, ученицю 11 класу ЗОШ № 15 (переможця обласних і міжнародних змагань з спортивного орієнтування);
Пилипчук Вікторію, ученицю 7 класу ЗОШ № 17 (МС, призера Чемпіонату України з акробатики);
Іванова Дмитра, учня 11 класу ЗОШ № 19 (призера чемпіонату Волинської області з легкої атлетики);
Бакуліну Анну, ученицю 9 класу гімназії № 21 імені Михайла Кравчука ( призерку Всеукраїнських змагань з волейболу);
Самонюка Дмитра, учня 11 класу НВК № 22 (КМС, призера Чемпіонатів України і міжнародних змагань з плавання);
Філюка Сергія, учня 9 класу ЗОШ № 25 (чемпіона України з легкої атлетики);
Семенова Назара, учня 6 класу гімназії № 21 імені Михайла Кравчука ( призера всеукраїнських та міжнародних змагань з радіопеленгації);
Ляшука Іллю, учня 11 класу НВК № 26 ( КМС, чемпіона України, призера міжнародних змагань з плавання);
Вітюка Віктора, учня 11 класу НВК № 26 ( КМС, призера всеукраїнських змагань з спортивного орієнтування);
Малова Олександра, учня 11 класу НВК-інтернат (МС, чемпіона України з карате);
Кузьміна Ігоря, учня 9 класу гімназії № 18 (КМС, чемпіона України з УШУ);
Порву Бориса, учня 4 класу гімназії № 21 імені Михайла Кравчука(призера всеукраїнських та міжнародних змагань з радіопеленгації).

За досягнуті успіхи в учнівській художній самодіяльності:
Мельник Карину, ученицю 7 класу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 (лауреат І премії фестивалю популярної пісні "Різдвяні дзвіночки – 2010");
Попко Оксану, ученицю 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу "Гімназія № 14" (призер міського конкурсу солістів-вокалістів "Шкільний соловейко");
Гайдар Анастасію, ученицю 8 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 (лауреат І премії хіт-параду юних талантів "Сузір’я дитячих хітів – 2");
Сухоставську Христину, ученицю 3(7)-А класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького" (переможець ХІІ Міжнародного конкурсу "Співаємо поза кордонами");
Романюк Анастасію, ученицю 3(7)-А класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького" (лауреат Всеукраїнського фестивалю естрадної пісні "Під небом Рівного");
Ордінат Катерину, ученицю 5 класу Луцького навчально-реабілітаційного центру (призер міського конкурсу солістів-вокалістів "Шкільний соловейко");
Козуб Марину, ученицю 4 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (переможець обласного фестивалю "Таланти багатодітної родини");
Кацевич Тетяну, ученицю 7 класу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 11 – колегіуму (переможець обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва "Творча майстерня");
Гаврилюк Діану, ученицю 3 класу Луцької гімназії № 18 (переможець обласного конкурсу "Таланти багатодітної родини");
Бондарука Володимира, учня 7 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (дипломат Міжнародного конкурсу солістів-вокалістів "Зірочки");
Заваду Котянтина, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (переможець обласного дитячо-юнацького фестивалю "Сурми звитяги-2009");
Шпалерчука Олександра, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (переможець обласного дитячо-юнацького фестивалю "Сурми звитяги-2009");
Хлопецького Юрія, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (переможець обласного дитячо-юнацького фестивалю "Сурми звитяги-2009");
Фірчука Олега, учня 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (переможець обласного дитячо-юнацького фестивалю "Сурми звитяги-2009");
Росинюк Аліну, ученицю 3 класу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 (переможець міського конкурсу дитячої творчості "Золоте зерно");
Ариванюк Дарину, ученицю 6 класу Луцького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей" (переможець міського конкурсу "Новорічний подарунок");
Продай Анастасію, ученицю 6 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 26 (лауреат Міжнародного вокального конкурсу "Пісенне джерело");
Самчик Юлію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою" (переможець регіонального пісенного фестивалю "Молодіжна хвиля");
Острожчука Ігоря, учня 7 класу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 11 – колегіуму, вихованця народного ансамблю спортивного танцю "Троянда" Палацу учнівської молоді (дипломат Всеукраїнських турнірів зі спортивних танців "Волинь", "Арс", "Різдвяні зірочки");
Ткачик Олександру, ученицю 5 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького, вихованку народного ансамблю спортивного танцю "Троянда" Палацу учнівської молоді (дипломат Всеукраїнських турнірів зі спортивних танців "Волинь", "Арс", "Різдвяні зірочки");
Кашицьку Іванну, ученицю 4 класу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25, вихованку зразкового вокального колективу "Світанок" Палацу учнівської молоді (дипломат обласного конкурсу вокального мистецтва "Срібні дзвіночки");
Бурбу Олександру, ученицю 9 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5, вихованку зразкового ансамблю сучасного танцю "Міраж" Палацу учнівської молоді (дипломат Міжнародного конкурсу дитячої творчості "Від серця до серця – співоча планета");
Думіч Ірину, ученицю 11 класу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17, вихованку зразкового гуртка образотворчого мистецтва Палацу учнівської молоді (переможця обласного конкурсу "Космічні фантазії");
Малімон Анастасію, ученицю 10 класу,ученицю ЗОШ №13, вихованку зразкового гуртка образотворчого мистецтва Палацу учнівської молоді (переможця обласного конкурсу "Космічні фантазії");
Блащук Яну, ученицю 3 класу ЗОШ №11-колеіум (лауреат обласного конкурсу «Срібні дзвіночки»).

За зайняті І місця на обласних предметних олімпіадах, конкурсі-захисті, турнірах та учасників Всеукраїнських етапів олімпіад та конкурсів-захистів:
Галімурку Анастасію, ученицю 10 класу Луцької гімназії № 4 ім. Модеста Левицького Луцької міської ради (олімпіада з німецької мови);
Кавару Дану, ученицю 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (олімпіада з німецької мови);
Скорохода Дмитра, учня 10 класу Луцької гімназії № 4 ім. Модеста Левицького Луцької міської ради (олімпіада з економіки);
Гулай Наталію, ученицю 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради (олімпіада з хімії);
Янцишин Анастасію, ученицю 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (олімпіада з трудового навчання);
Теплякову Анастасію, ученицю 11 класу Луцької загальноосвітньої школи № 19 (олімпіада з трудового навчання);
Бородчука Павла, учня 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області» ( олімпіада з трудового навчання);
Руснак Альону, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 26 (конкурс-захист, секція «Математика»);
Прус Оксану, ученицю 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (конкурс-захист, секція «Психологія»);
Савчук Вікторію, ученицю 11 класу Луцької гімназії № 18 (секція «Літературна творчість»).
Корнієнко Марію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір з біології);
Маркіну Богдану, ученицю 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14» (турнір з географії);
Новака Олександра, учня 11 класу Луцької гімназії № 18 (турнір з правознавства, історії);
Коржана Максима, учня 10 класу Луцької гімназії № 18 (турнір з історії);
Мельника Богдана, учня 10 класу Луцької гімназії № 18 (турнір з історії);
Коржана Максима, учня 10 класу Луцької гімназії № 18 (турнір з історії);
Мельника Богдана, учня 10 класу Луцької гімназії № 18 (турнір з історії);
Охрімовича Олександра, учня 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з хімії);
Поляницю Андрія, учня 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з хімії);
Топольського Назара, учня 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з хімії);
Климюка Віталія, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з інформатики);
Толстунова Віталія, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з інформатики);
Миселюка Артура, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з інформатики);
Лаврінок Юлію, ученицю 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з інформатики);
Шолом Юлію, ученицю 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір юніорів з фізики);
Купріянчик Іванну, ученицю 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір юніорів з фізики);
Власюка Ігоря, учня 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір юніорів з фізики);
Сніцара Олексія, учня 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір юніорів з фізики);
Лизун Юлію, ученицю 8 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір юніорів з фізики);
Романенко Яну, ученицю 3 класу Луцького НВК «Гімназія №14» (олімпіада з української мови);
Купчинська Ірина, учениця 11 класу Луцької гімназії №18 ( конкурс-захист, секція «Українська література»).,
Бавду Ореста, учня 9 класу Луцької гімназії №18 (учасник Всеукраїнського конкурсу-захисту з астрономії, переможець міської олімпіади з французької мови).

За зайняті І місця на міських предметних олімпіадах, конкурсі-захисті, турнірах:
Курдельчук Тетяну, ученицю 11 класу Луцької ЗОШ №7 (конкурс-захист з географії);
Кушнірчука Тараса, учня 11 класу Луцької ЗОШ №7 (конкурс-захист з медицини);
Дмитрук Катерину, ученицю 11 класу ЗОШ №16 (конкурс-захист з археології);
Кухно Анастасію, ученицю 9 класу Луцького НВК «Гімназія №14» (конкурс-захист з психології);
Микулу Яну, ученицю 11 класу Луцької ЗОШ-колегіум №11 (конкурс-захист з мистецтвознавства);
Козлович Анастасію, ученицю 10 класу ЗОШ №7 (конкурс-захист з економіки);
Ющика Вадима, учня 11 класу НВК-інтернат ( конкурс-захист з історичного краєзнавства);
Собуцьку Катерину, ученицю 11 класу Луцького НВК «Гімназія №14» (конкурс-захист з археології);
Костючик Лілію, ученицю 10 класу Луцького НВК№9 (конкурс-захист з фізики);
Мартиненко Юлію, ученицю 11 класу Луцької гімназії №18 (конкурс-захист з французької мови, турнір з правознавства);
Огороднічука Миколу, учня 9 класу Луцької гімназії №18 (конкурс-захист з англійської мови);
Трофимчук Анастасія , ученицю 10 класу Луцького НВК «Гімназія №14» (конкурс-захист з англійської мови);
Слісаренко Марину, ученицю 9 класу Луцької ЗОШ №12 ( конкурс-захист з екології);
Ткачук Людмилу, ученицю 11 класу Луцької ЗОШ №15 (конкурс-захист з математики);
Димнич Анну, ученицю 7 класу Луцької гімназії №18 (олімпіада з математики);
Панасюк Ірину, ученицю 7 класу Луцької ЗОШ №3 (олімпіада з української мови);
Кушмирук Віталію, ученицю 8 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (олімпіада з української мови);
Корнійчук Вікторію, ученицю 8 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (олімпіада з української мови);
Краснова Євгена, учня 6 класу Луцької СЗОШ №1 (олімпіада з математики);
Коробчука Максима, учня 7 класу Луцького НВК №22 (олімпіада з математики);
Артамонову Анну, ученицю 9 класу Луцького НВК №9 (олімпіада з математики);
Маслова Романа, учня 10 класу Луцької СЗОШ №1 (олімпіада з математики);
Денесюк Лілію, ученицю 7 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (олімпіада з географії);
Ващук Дарину, ученицю 8 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (олімпіада з географії);
Романчук Лілію, ученицю 9 класу Луцького НВК «Гімназія №14» (олімпіада з географії);
Єсип Наталію, ученицю 9 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (олімпіада з біології);
Нестерук Вікторію, ученицю 10 класу Луцького НВК №26 (олімпіада з біології);
Єрмакову Олену, ученицю 10 класу Луцької гімназії №18 (олімпіада з німецької мови);
Лисецьку Анастасію, ученицю 8 класу Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького (олімпіада з німецької мови);
Мігас Владиславу, ученицю 9 класу Луцької гімназії № 4 ім. Модеста Левицького (олімпіада з англійської мови);
Масляну Христину, ученицю 11 класу Луцької СЗОШ №1 (олімпіада з французької мови);
Пілецького Назара, учня 8 класу Луцької гімназії №21 ім. Михайла Кравчука (олімпіада з інформатики);
Середу Андрія, учня 9 класу Луцької ЗОШ №23 (олімпіада з інформатики);
Ворону Андрія, учня 10 класу Луцької ЗОШ №3 (олімпіада з інформатики);
Гловацького Романа, учня 9 класу Луцького НВК №9 (олімпіада з права);
Копп Валерію, ученицю 10 класу Луцького НВК №9 (олімпіада з права);
Кадлубицького Миколу, учня 9 класу Луцького НВК№9 (олімпіада з трудового навчання);
Міщак Тетяну, ученицю 8 класу Луцької ЗОШ №23 (олімпіада з трудового навчання);
Свинчука Дениса, учня 10 класу Луцького НВК «Гімназія №14» (олімпіада з історії);
Цапа Романа, учня 8 класу Луцького НВК №9 (олімпіада з історії);
Свистун Дарину, ученицю 9 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (олімпіада з економіки);
Мачульського Михайла, учня 10 класу НВК №9 (олімпіада з економіки);
Гаврилюк Богдану, ученицю 10 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (олімпіада з хімії);
Самойленко Богдану, ученицю 11 класу ЗОШ №15 (олімпіада з хімії);
Матейчук Наталію, ученицю 7 класу Луцької ЗОШ №23 (олімпіада з фізики);
Поліщука Сергія, учня 11 класу Луцької ЗОШ №23 (олімпіада з фізики);
Шум Анну, ученицю 8 класу Луцької гімназії №18 (олімпіада з іспанської мови);
Матвійчук Юлію, ученицю 8 класу Луцької гімназії №18 (олімпіада з іспанської мови);
Назарову Анастасію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір правознавства);
Ростанюк Юлію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір правознавства);
Гнускову Юлію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір економіки);
Поліщука Юрія, учня 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір економіки);
Заграновську Іванну, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір економіки);
Хорзову Поліну, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір економіки);
Хромову Марію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір економіки);
Антонюк Ольгу, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14» (турнір з хімії);
Яковлєва Олександра, учня 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14» (турнір з юних винахідників та раціоналізаторів);
Кирилюка Дмитра, учня 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14» (турнір з юних винахідників та раціоналізаторів);
Міщука Юрія, учня 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14» (турнір з юних винахідників та раціоналізаторів);
Панасюк Катерину, ученицю 10 класу Луцької гімназії № 18 (турнір з правознавства);
Стасюк Анну, ученицю 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з географії);
Ходан Анастасію, ученицю 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з географії);
Новак Наталію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір з фізики);
Власюк Наталію, ученицю 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір з фізики);
Бабіча Дмитра, учня 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір з фізики);
Варчука Андрія, учня 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір з фізики);
Приходько Наталію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір з фізики);
Лизун Соломію, ученицю 4 класу Луцької СЗОШ №1 (мала олімпіада з української мови);
Чесневського Богдана, учня 4 класу Луцької ЗОШ №15 (мала олімпіада з української мови);
Гнатюк Соломію, ученицю 4 класу Луцької СЗОШ № 5 (мала олімпіада з української мови);
Макітру Романа, учня 4 класу Луцького НВК №26 (мала олімпіада з математики);
Вовчка Ярослава, учня 4 класу Луцької ЗОШ №10 (мала олімпіада з математики).
Передрій Софію, ученицю 4 класу Луцької гімназії №18 (мала олімпіада з англійської мови);
Фоміну Ольгу, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір юних журналістів);
Бондаренко Ольгу, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір юних журналістів);
Романюк Аліну, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір юних журналістів).

Крім того, відзначено дипломами педагогів-переможців заключного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель-року-2010» з предметів духовно-етичного спрямування:
РотченковуНаталію Іванівну, вчителя ЗОШ № 17,
Шпалерчук Наталію Василівну, вчителя гімназії № 21 імені Михайла Кравчука.
Дипломом - Тарасюк Катерину Григорівну, вчителя-логопеда ДНЗ №33.У Палаці учнівської молоді Луцька відбулося підбиття результатів конкурсу “Учень року – 2010”. Танцями і піснею розпочалися урочистості. З вітальним словом до присутніх звернувся Луцький міський голова Богдан Шиба. Насамперед, він подякував учням шкіл за їх таланти, вчителям за те, що зуміли визначити і виявити юні обдарування та батькам за підтримку і турботу. Богдан Павлович зауважив, щоб стати справжнім українцем потрібно багато вчитися і працювати, кожного разу ставити собі вищі цілі. Адже саме такі люди потрібні нашій молодій, але вже сильній державі. „Ви всі „Лучани” з великої букви, оскільки тут зібралися найталоновитіші і найпрацьовитіші наші діти, їх вчителі, батьки. Я шаную вашу працю і ваші здобутки, я пишаюся нашою освітою і далі докладатиму максимум зусиль для її розвитку”, - наголосив Богдан Шиба. Потому міський голова урочисто нагородив переможців за їх творчі досягнення.

Відповідно до результатів Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, предметних турнірів, спортивних змагань, фестивалів художньої самодіяльності 2008-2009 навчального року, на підставі Положення про порядок щорічного нагородження учнів закладів освіти та позашкільних установ міста за результатами конкурсу „Учень року” дипломами управління освіти та учнівського наукового товариства „Ерудит” відзначено:

В номінації „Навчальні творчі досягнення”:
Бородкіну Наталію, ученицю 10 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (І місце на Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури);
Матчук Яну, ученицю 10 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (І місце на Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови);
Суботу Івана, учня 11 класу Луцької гімназії №4 ім. Модеста Левицького (І місце на Всеукраїнській олімпіаді з німецької мови);
Мартинюка Ігоря, учня 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області» (ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики);
Федонюк Олену, ученицю 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (І місце на Всеукраїнській олімпіаді з біології, ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з біології);
Ягенського Василя, учня 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з біології, ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з біології, ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з медицини);
Мартинюка Олександра, учня 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з технологічних процесів та перспективних технологій, ІІ місце на Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів);
Юзюк Юлію, ученицю 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з селекції та генетики, ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з біології);
Бичковську Софію, ученицю 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія №14» (ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови);
Марцеву Ірину, ученицю 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9» Луцької міської ради (ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з правознавства, ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з права);

В номінації „Художні творчі досягнення”:
Стецюка Антона, учня 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22-ліцей (переможець обласного фестивалю "Таланти багатодітної родини").

В номінації „Високі спортивні досягнення”:
Поліщука Івана, учня 8 класу ЗОШ №20 (переможця Всеукраїнських змагань з картингу).

В номінації "Юний інтелектуал":
Герасимчука Данила, вихованця дошкільного навчального закладу № 33.

В номінації "Винахідник та раціоналізатор":
Оксентюка Сергія, ІІ місце на Всеукраїнських змаганнях з радіоелектроніки та радіоконструювання.

В номінації “Кращий з предмету – 2010” нагороджено:
Губіну Олександру, ученицю 11 класу Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради (ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови);
Забожчук Вікторію, ученицю 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія №14» Луцької міської ради ( ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури);
Довгая Тараса, учня 11 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради (ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з історії);
Підцерковну Катерину, ученицю 10 класу навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14» Луцької міської ради (ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з географії);
Назаренка Віталія, учня 9 класу Луцької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ №1 ступеня Луцької міської ради (ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з трудового навчання);
Матвіїв Катерину, ученицю 8 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області» (ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики);
Муковоз Аліну, ученицю 8 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради (ІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з біології).

В номінації “Кращий в галузі учнівських дискусій – 2010”:
Кушнір Анну, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з права, І місце на Всеукраїнському турнірі юних журналістів);
Дорошенка Яна, учня 10 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Школу Богдана, учня 11 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Невідомського Ігоря, учня 11 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Шостак Марію, ученицю 11 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Пінчука Романа, учня 10 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Мошелюк Ілону, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Киричук Вікторію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Павлюк Юлію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Пелеха Олексія, учня 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Кушнірчука Ореста, учня 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Козловську Марту, ученицю 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з права);
Шевяхову Наталію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (І місце на Всеукраїнському турнірі юних журналістів);
Ващук Наталію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з біології);
Задворного Юрія, учня 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14» (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Столярук Алісу, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14» (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з географії);
Акермана Олександра, учня 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14» (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів, ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з біології);
Якимлюк Ольгу, ученицю 11 класу Луцької гімназії № 18 (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з права);
Жємєлю Дениса, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів);
Лазука Олександра, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (ІІ місце на Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів);
Ващенюк Марію, ученицю 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з біології).

В номінації “Кращий в галузі учнівських наукових досліджень – 2010”:
Гуменюка Олександра, учня 11 класу НВК “Гімназія № 14” (ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з програмування, ІІ місце на Всеукраїнському турнірі з математики);
Самуляк Ольгу, ученицю 11 класу Луцького НВК «Гімназія №14» (ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з біології, ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі з біології);
Гембарського Михайла, учня 11 класу Луцької гімназії № 4 (ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з безпеки інформаційних та телекомунікаційних систем);
Степанюка Андрія, учня 11 класу Луцького НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 – ліцей” (ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з Іnternet-технологій та WEB дизайну);
Павліка Богдана, учня 11 класу Луцького НВК № 26 (ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з географії);
Комашко Анну, ученицю 11 класу Луцького НВК “Гімназія № 14” (ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з етнграфії);
Худієва Айдина, учня 11 класу гімназії № 4 імені Модеста Левицька (ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з правознавства);
Терещенко Аліну, ученицю 11 класу Луцького НВК № 9 (ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з зарубіжної літератури);
Крамаревич Надію, ученицю 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з журналістики);
Демянчук Ірину, ученицю 11 класу Луцької гімназії №18 (ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті з англійської мови).
Бородич Олександру, ученицю 11 класу Луцької гімназії №18 (ІІІ місце на ІV Всеукраїнському молодіжному конкурсі «Новітній інтелект України»);
Барила Дмитра, учня 11 класу Луцької ЗОШ №23 (переможець Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських робіт);
Хвиля Тараса, учня 11 класу Луцького НВК №22 (бронзовий медаліст VІІІ Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів серед учнівської та студентської молоді «Infomatrix 2010» ).

За високі спортивні досягнення:
Столярчук Діану, ученицю 7 класу НРЦ (триразова чемпіонка області, призер Всеукраїнських змагань з тхеквондо);
Котіка Андрія, учня 8 класу ЗОШ № 23 ( КМС, призера першості України і міжнародних змагань з настільного тенісу).
Кідибу Михайла, учня 11 класу ЗОШ № 2 (Майстра Спорту (МС), дворазового чемпіона України з велоспорту);
Пилипчук Вікторію, ученицю 9 класу ЗОШ № 3 (МС, призерку чемпіонату України з акробатики);
Приходько Дарію, ученицю 6 класу ЗОШ № 3 (МС, призерку чемпіонату України з акробатики);
Голуб Олександру, ученицю 8 класу Луцької СЗОШ №1 (МС, призерку чемпіонату України з акробатики);
Сомова Івана, учня 8 класу, гімназії № 4 імені Модеста Левицького (призера міжнародних змагань з плавання);
Яковлеву Олександру, ученицю 11 класу, СЗОШ № 5 (призерка Всеукраїнських змагань з греблі на байдарках і каное);
Подлєскова Юрія, учня 11 класу НВК № 9 ( бронзового призера України з футболу);
Веремчука Максима, учня 9 класу ЗОШ № 10 (КМС, чемпіона України з плавання);
Мельника Тараса, учня 11 класу НВК № 11(КМС, призера Всеукраїнських і міжнародних змагань з спортивного орієнтування);
Вітковського Ігоря, учня 9 класу ЗОШ № 13 (переможця Всеукраїнських і міжнародних змагань з важкої атлетики);
Лагоду Анну, ученицю 10 класу гімназії № 14 (багаторазову призерку міжнародних змагань з легкої атлетики);
Данилюк Анастасію, ученицю 11 класу ЗОШ № 15 (переможця обласних і міжнародних змагань з спортивного орієнтування);
Пилипчук Вікторію, ученицю 7 класу ЗОШ № 17 (МС, призера Чемпіонату України з акробатики);
Іванова Дмитра, учня 11 класу ЗОШ № 19 (призера чемпіонату Волинської області з легкої атлетики);
Бакуліну Анну, ученицю 9 класу гімназії № 21 імені Михайла Кравчука ( призерку Всеукраїнських змагань з волейболу);
Самонюка Дмитра, учня 11 класу НВК № 22 (КМС, призера Чемпіонатів України і міжнародних змагань з плавання);
Філюка Сергія, учня 9 класу ЗОШ № 25 (чемпіона України з легкої атлетики);
Семенова Назара, учня 6 класу гімназії № 21 імені Михайла Кравчука ( призера всеукраїнських та міжнародних змагань з радіопеленгації);
Ляшука Іллю, учня 11 класу НВК № 26 ( КМС, чемпіона України, призера міжнародних змагань з плавання);
Вітюка Віктора, учня 11 класу НВК № 26 ( КМС, призера всеукраїнських змагань з спортивного орієнтування);
Малова Олександра, учня 11 класу НВК-інтернат (МС, чемпіона України з карате);
Кузьміна Ігоря, учня 9 класу гімназії № 18 (КМС, чемпіона України з УШУ);
Порву Бориса, учня 4 класу гімназії № 21 імені Михайла Кравчука(призера всеукраїнських та міжнародних змагань з радіопеленгації).

За досягнуті успіхи в учнівській художній самодіяльності:
Мельник Карину, ученицю 7 класу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 (лауреат І премії фестивалю популярної пісні "Різдвяні дзвіночки – 2010");
Попко Оксану, ученицю 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу "Гімназія № 14" (призер міського конкурсу солістів-вокалістів "Шкільний соловейко");
Гайдар Анастасію, ученицю 8 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 (лауреат І премії хіт-параду юних талантів "Сузір’я дитячих хітів – 2");
Сухоставську Христину, ученицю 3(7)-А класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького" (переможець ХІІ Міжнародного конкурсу "Співаємо поза кордонами");
Романюк Анастасію, ученицю 3(7)-А класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького" (лауреат Всеукраїнського фестивалю естрадної пісні "Під небом Рівного");
Ордінат Катерину, ученицю 5 класу Луцького навчально-реабілітаційного центру (призер міського конкурсу солістів-вокалістів "Шкільний соловейко");
Козуб Марину, ученицю 4 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (переможець обласного фестивалю "Таланти багатодітної родини");
Кацевич Тетяну, ученицю 7 класу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 11 – колегіуму (переможець обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва "Творча майстерня");
Гаврилюк Діану, ученицю 3 класу Луцької гімназії № 18 (переможець обласного конкурсу "Таланти багатодітної родини");
Бондарука Володимира, учня 7 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (дипломат Міжнародного конкурсу солістів-вокалістів "Зірочки");
Заваду Котянтина, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (переможець обласного дитячо-юнацького фестивалю "Сурми звитяги-2009");
Шпалерчука Олександра, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (переможець обласного дитячо-юнацького фестивалю "Сурми звитяги-2009");
Хлопецького Юрія, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (переможець обласного дитячо-юнацького фестивалю "Сурми звитяги-2009");
Фірчука Олега, учня 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (переможець обласного дитячо-юнацького фестивалю "Сурми звитяги-2009");
Росинюк Аліну, ученицю 3 класу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 (переможець міського конкурсу дитячої творчості "Золоте зерно");
Ариванюк Дарину, ученицю 6 класу Луцького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей" (переможець міського конкурсу "Новорічний подарунок");
Продай Анастасію, ученицю 6 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 26 (лауреат Міжнародного вокального конкурсу "Пісенне джерело");
Самчик Юлію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою" (переможець регіонального пісенного фестивалю "Молодіжна хвиля");
Острожчука Ігоря, учня 7 класу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 11 – колегіуму, вихованця народного ансамблю спортивного танцю "Троянда" Палацу учнівської молоді (дипломат Всеукраїнських турнірів зі спортивних танців "Волинь", "Арс", "Різдвяні зірочки");
Ткачик Олександру, ученицю 5 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького, вихованку народного ансамблю спортивного танцю "Троянда" Палацу учнівської молоді (дипломат Всеукраїнських турнірів зі спортивних танців "Волинь", "Арс", "Різдвяні зірочки");
Кашицьку Іванну, ученицю 4 класу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25, вихованку зразкового вокального колективу "Світанок" Палацу учнівської молоді (дипломат обласного конкурсу вокального мистецтва "Срібні дзвіночки");
Бурбу Олександру, ученицю 9 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5, вихованку зразкового ансамблю сучасного танцю "Міраж" Палацу учнівської молоді (дипломат Міжнародного конкурсу дитячої творчості "Від серця до серця – співоча планета");
Думіч Ірину, ученицю 11 класу Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17, вихованку зразкового гуртка образотворчого мистецтва Палацу учнівської молоді (переможця обласного конкурсу "Космічні фантазії");
Малімон Анастасію, ученицю 10 класу,ученицю ЗОШ №13, вихованку зразкового гуртка образотворчого мистецтва Палацу учнівської молоді (переможця обласного конкурсу "Космічні фантазії");
Блащук Яну, ученицю 3 класу ЗОШ №11-колеіум (лауреат обласного конкурсу «Срібні дзвіночки»).

За зайняті І місця на обласних предметних олімпіадах, конкурсі-захисті, турнірах та учасників Всеукраїнських етапів олімпіад та конкурсів-захистів:
Галімурку Анастасію, ученицю 10 класу Луцької гімназії № 4 ім. Модеста Левицького Луцької міської ради (олімпіада з німецької мови);
Кавару Дану, ученицю 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (олімпіада з німецької мови);
Скорохода Дмитра, учня 10 класу Луцької гімназії № 4 ім. Модеста Левицького Луцької міської ради (олімпіада з економіки);
Гулай Наталію, ученицю 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради (олімпіада з хімії);
Янцишин Анастасію, ученицю 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (олімпіада з трудового навчання);
Теплякову Анастасію, ученицю 11 класу Луцької загальноосвітньої школи № 19 (олімпіада з трудового навчання);
Бородчука Павла, учня 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області» ( олімпіада з трудового навчання);
Руснак Альону, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 26 (конкурс-захист, секція «Математика»);
Прус Оксану, ученицю 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (конкурс-захист, секція «Психологія»);
Савчук Вікторію, ученицю 11 класу Луцької гімназії № 18 (секція «Літературна творчість»).
Корнієнко Марію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір з біології);
Маркіну Богдану, ученицю 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14» (турнір з географії);
Новака Олександра, учня 11 класу Луцької гімназії № 18 (турнір з правознавства, історії);
Коржана Максима, учня 10 класу Луцької гімназії № 18 (турнір з історії);
Мельника Богдана, учня 10 класу Луцької гімназії № 18 (турнір з історії);
Коржана Максима, учня 10 класу Луцької гімназії № 18 (турнір з історії);
Мельника Богдана, учня 10 класу Луцької гімназії № 18 (турнір з історії);
Охрімовича Олександра, учня 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з хімії);
Поляницю Андрія, учня 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з хімії);
Топольського Назара, учня 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з хімії);
Климюка Віталія, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з інформатики);
Толстунова Віталія, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з інформатики);
Миселюка Артура, учня 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з інформатики);
Лаврінок Юлію, ученицю 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з інформатики);
Шолом Юлію, ученицю 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір юніорів з фізики);
Купріянчик Іванну, ученицю 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір юніорів з фізики);
Власюка Ігоря, учня 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір юніорів з фізики);
Сніцара Олексія, учня 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір юніорів з фізики);
Лизун Юлію, ученицю 8 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір юніорів з фізики);
Романенко Яну, ученицю 3 класу Луцького НВК «Гімназія №14» (олімпіада з української мови);
Купчинська Ірина, учениця 11 класу Луцької гімназії №18 ( конкурс-захист, секція «Українська література»).,
Бавду Ореста, учня 9 класу Луцької гімназії №18 (учасник Всеукраїнського конкурсу-захисту з астрономії, переможець міської олімпіади з французької мови).

За зайняті І місця на міських предметних олімпіадах, конкурсі-захисті, турнірах:
Курдельчук Тетяну, ученицю 11 класу Луцької ЗОШ №7 (конкурс-захист з географії);
Кушнірчука Тараса, учня 11 класу Луцької ЗОШ №7 (конкурс-захист з медицини);
Дмитрук Катерину, ученицю 11 класу ЗОШ №16 (конкурс-захист з археології);
Кухно Анастасію, ученицю 9 класу Луцького НВК «Гімназія №14» (конкурс-захист з психології);
Микулу Яну, ученицю 11 класу Луцької ЗОШ-колегіум №11 (конкурс-захист з мистецтвознавства);
Козлович Анастасію, ученицю 10 класу ЗОШ №7 (конкурс-захист з економіки);
Ющика Вадима, учня 11 класу НВК-інтернат ( конкурс-захист з історичного краєзнавства);
Собуцьку Катерину, ученицю 11 класу Луцького НВК «Гімназія №14» (конкурс-захист з археології);
Костючик Лілію, ученицю 10 класу Луцького НВК№9 (конкурс-захист з фізики);
Мартиненко Юлію, ученицю 11 класу Луцької гімназії №18 (конкурс-захист з французької мови, турнір з правознавства);
Огороднічука Миколу, учня 9 класу Луцької гімназії №18 (конкурс-захист з англійської мови);
Трофимчук Анастасія , ученицю 10 класу Луцького НВК «Гімназія №14» (конкурс-захист з англійської мови);
Слісаренко Марину, ученицю 9 класу Луцької ЗОШ №12 ( конкурс-захист з екології);
Ткачук Людмилу, ученицю 11 класу Луцької ЗОШ №15 (конкурс-захист з математики);
Димнич Анну, ученицю 7 класу Луцької гімназії №18 (олімпіада з математики);
Панасюк Ірину, ученицю 7 класу Луцької ЗОШ №3 (олімпіада з української мови);
Кушмирук Віталію, ученицю 8 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (олімпіада з української мови);
Корнійчук Вікторію, ученицю 8 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (олімпіада з української мови);
Краснова Євгена, учня 6 класу Луцької СЗОШ №1 (олімпіада з математики);
Коробчука Максима, учня 7 класу Луцького НВК №22 (олімпіада з математики);
Артамонову Анну, ученицю 9 класу Луцького НВК №9 (олімпіада з математики);
Маслова Романа, учня 10 класу Луцької СЗОШ №1 (олімпіада з математики);
Денесюк Лілію, ученицю 7 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (олімпіада з географії);
Ващук Дарину, ученицю 8 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (олімпіада з географії);
Романчук Лілію, ученицю 9 класу Луцького НВК «Гімназія №14» (олімпіада з географії);
Єсип Наталію, ученицю 9 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (олімпіада з біології);
Нестерук Вікторію, ученицю 10 класу Луцького НВК №26 (олімпіада з біології);
Єрмакову Олену, ученицю 10 класу Луцької гімназії №18 (олімпіада з німецької мови);
Лисецьку Анастасію, ученицю 8 класу Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького (олімпіада з німецької мови);
Мігас Владиславу, ученицю 9 класу Луцької гімназії № 4 ім. Модеста Левицького (олімпіада з англійської мови);
Масляну Христину, ученицю 11 класу Луцької СЗОШ №1 (олімпіада з французької мови);
Пілецького Назара, учня 8 класу Луцької гімназії №21 ім. Михайла Кравчука (олімпіада з інформатики);
Середу Андрія, учня 9 класу Луцької ЗОШ №23 (олімпіада з інформатики);
Ворону Андрія, учня 10 класу Луцької ЗОШ №3 (олімпіада з інформатики);
Гловацького Романа, учня 9 класу Луцького НВК №9 (олімпіада з права);
Копп Валерію, ученицю 10 класу Луцького НВК №9 (олімпіада з права);
Кадлубицького Миколу, учня 9 класу Луцького НВК№9 (олімпіада з трудового навчання);
Міщак Тетяну, ученицю 8 класу Луцької ЗОШ №23 (олімпіада з трудового навчання);
Свинчука Дениса, учня 10 класу Луцького НВК «Гімназія №14» (олімпіада з історії);
Цапа Романа, учня 8 класу Луцького НВК №9 (олімпіада з історії);
Свистун Дарину, ученицю 9 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (олімпіада з економіки);
Мачульського Михайла, учня 10 класу НВК №9 (олімпіада з економіки);
Гаврилюк Богдану, ученицю 10 класу Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука (олімпіада з хімії);
Самойленко Богдану, ученицю 11 класу ЗОШ №15 (олімпіада з хімії);
Матейчук Наталію, ученицю 7 класу Луцької ЗОШ №23 (олімпіада з фізики);
Поліщука Сергія, учня 11 класу Луцької ЗОШ №23 (олімпіада з фізики);
Шум Анну, ученицю 8 класу Луцької гімназії №18 (олімпіада з іспанської мови);
Матвійчук Юлію, ученицю 8 класу Луцької гімназії №18 (олімпіада з іспанської мови);
Назарову Анастасію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір правознавства);
Ростанюк Юлію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір правознавства);
Гнускову Юлію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір економіки);
Поліщука Юрія, учня 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір економіки);
Заграновську Іванну, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір економіки);
Хорзову Поліну, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір економіки);
Хромову Марію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір економіки);
Антонюк Ольгу, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14» (турнір з хімії);
Яковлєва Олександра, учня 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14» (турнір з юних винахідників та раціоналізаторів);
Кирилюка Дмитра, учня 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14» (турнір з юних винахідників та раціоналізаторів);
Міщука Юрія, учня 9 класу Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія № 14» (турнір з юних винахідників та раціоналізаторів);
Панасюк Катерину, ученицю 10 класу Луцької гімназії № 18 (турнір з правознавства);
Стасюк Анну, ученицю 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з географії);
Ходан Анастасію, ученицю 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука (турнір з географії);
Новак Наталію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір з фізики);
Власюк Наталію, ученицю 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір з фізики);
Бабіча Дмитра, учня 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір з фізики);
Варчука Андрія, учня 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір з фізики);
Приходько Наталію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 22 (турнір з фізики);
Лизун Соломію, ученицю 4 класу Луцької СЗОШ №1 (мала олімпіада з української мови);
Чесневського Богдана, учня 4 класу Луцької ЗОШ №15 (мала олімпіада з української мови);
Гнатюк Соломію, ученицю 4 класу Луцької СЗОШ № 5 (мала олімпіада з української мови);
Макітру Романа, учня 4 класу Луцького НВК №26 (мала олімпіада з математики);
Вовчка Ярослава, учня 4 класу Луцької ЗОШ №10 (мала олімпіада з математики).
Передрій Софію, ученицю 4 класу Луцької гімназії №18 (мала олімпіада з англійської мови);
Фоміну Ольгу, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір юних журналістів);
Бондаренко Ольгу, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір юних журналістів);
Романюк Аліну, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9 (турнір юних журналістів).

Крім того, відзначено дипломами педагогів-переможців заключного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель-року-2010» з предметів духовно-етичного спрямування:
РотченковуНаталію Іванівну, вчителя ЗОШ № 17,
Шпалерчук Наталію Василівну, вчителя гімназії № 21 імені Михайла Кравчука.
Дипломом - Тарасюк Катерину Григорівну, вчителя-логопеда ДНЗ №33.
Похожие новости
Оставить комментарий
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом Створення та просування сайтів
Соц. мережі
Календар
«    Травень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Вгору