bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » » До 70-ліття області буде відкрито другу чергу об’їзної дороги навколо Чернівців

До 70-ліття області буде відкрито другу чергу об’їзної дороги навколо Чернівців

Також обласна влада планує в рамках відзначення ювілею області відремонтувати філармонію, відкрити дитячу лікарню в Чернівцях та Кам’янську середню школу в Сторожнецькому районі. Про це поінформував перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць сьогодні в інтерв’ю черговій програмі з телевізійного циклу «Пріоритети Буковини». «7 серпня – офіційна дата створення області.
Про це Провінційці повідомили у Чернівецькій ОДА.


Цю подію можна розглядати в утилітарному плані – як нагода залучення додаткових ресурсів з державного бюджету, але її безумовно треба розглянути і в політичному, ідеологічному плані, - наголосив Георгій Галиць. - За великим рахунком у своєму підсумку це було завершення збору українських земель».
Щодо заходів, які плануються до відзначення 70-ліття Чернівецької області, то Георгій Галиць зазначив, що вони будуть традиційними. «Цього тижня ми підготували розпорядження Кабінету міністрів з цього приводу, - повідомив він, - і крім святкових заходів це, звичайно, будуть і кошти на об’єкти». Планується отримати кошти на завершення тих об’єктів, які були розпочаті раніше і не були профінансовані за рахунок держбюджету – зокрема, і в рамках відзначення 600-ліття Чернівців, і на розвиток нових проектів. На відкриття другої черги об’їзної дороги буде надіслано запрошення Президентові України. Віктор Янукович уже відкривав першу чергу цієї об’їзної.
Переглядів Переглядів: 599  Обговорень Обговорень: (0) 24-05-2010, 10:13
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54