Останні новини

На Рівненщині визначилися переможці та призери змагань “Кращ ..

16 лютого у місті Вараш Рівненської області відбувся ІІІ Чемпіонат серед пожежно-рятувальних підрозд ...


На Рівненщині наближатимуть освіту до потреб ринку праці

Адже в таких умовах роботодавець отримає повністю підготовленого фахівця і не витрачатиме кошти та ч ...


Наступного тижня у всіх школах міста Острог та Корецького ра ..

Місцеві комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли таке рішення у зв ...


Платники Рівненщини сплатили майже 6 мільйонів гривень подат ..

У січні 2018 року платники Рівненщини сплатили до зведеного бюджету України 5,8 млн. грн. податку на ...


За січень місяць територіальні громади Рівненщини отримали б ..

До місцевих бюджетів Рівненщини у січні 2018 року надійшло 297,4 млн. грн. Порівняно з минулим роком ...


З початку року на Рівненщині зареєстровано 7 випадків африка ..

З них 6 – серед диких свиней в мисливських господарствах. Ще один стався у приватному господарстві, ...


У районах Рівненської області продовжують шкільні карантини

На 2 тижні ввели карантин у загальноосвітніх навчальних закладах Радивилівщини.Натомість, у Радивилі ...

 
Волинь найбільше товарів експортувала до Німеччини
Переглядів Переглядів: 652  Обговорень Обговорень: (0) 24-05-2010, 10:24
За даними Держмитслужби України, у січні-березні 2010р. експорт товарів у Волинській області становив 85,1 млн. дол., імпорт – 94,3 млн. дол. США, що на 55% і 10% більше, ніж торік. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у Головному управлінні статистики у Волинській області.
Зовнішньоторговельні операції проводились з партнерами із 72 країн світу. Основними ринками збуту товарів є країни Європейського Союзу та СНД. Найбільше товарів експортовано до Німеччини (34%), Російської Федерації (23%), Польщі та Угорщини (по 10%). При цьому обсяги експорту в ці країни збільшилися від 30% до 2,4 рази.
Збільшення відбулося за основними товарними групами, зокрема, тваринницька продукція – у 2,1 рази, електричне устаткування, механічні пристрої, текстильний одяг, меблі (на 68-56%), деревина – на третину. Зокрема, експортовано 1043 т кабельних електричних пристроїв, 1,8 тис. т підшипників, 65,9 тис. т деревини та виробів з неї, 464 т паперових виробів, 1,6 тис .т патоки, майже 2 тис. т різних видів сирів, 1 тис. т ягід та фруктів, 817 т харчосмакової продукції, 286 т шоколадних виробів, 97 т горіхів.
У загальному обсязі імпорту найбільші надходження здійснювались з Польщі, Німеччини, Білорусі, Російської Федерації (22-5%). Серед товарів, одержаних з-за кордону, збільшилося надходження транспортних засобів та їх частин (у 3 рази), текстилю (у 2,1 рази), електричних пристроїв (на 76%), полімерних матеріалів (на 65%). За три місяці одержано 1 тис. т електричної апаратури, кабелів, проводів, 3,7 тис. т полімерної сировини, 1685 вантажних автомобілів, 9,1 тис. т нафтопродуктів, 13,4 тис. т деревини та виробів з неї, 12,7 тис. т фруктів та овочів, 3,6 млн. курчат, 3,2 млн. шт. яєць.
Експорт послуг становив 3,2 млн. дол. США, що майже на чверть менше, ніж торік, імпорт – 2,3 млн. дол. і скоротився у двічі. Слід зазначити, що країни Європейського союзу забезпечили 90% як експорту так і імпорту послуг, країни СНД відповідно по 6%.
Найбільше послуг надано партнерам Німеччини, Польщі, Чеської Республіки, Італії, Швеції, Литви, Австрії, Російської Федерації, одержано – з Польщі, Австрії, Німеччини, Італії, Словаччини, Швеції, Естонії. Серед експортованих послуг переважали послуги пов’язані з обробною промисловістю, автодорожнім транспортом, фінансовою діяльністю. Структуру імпорту визначили послуги транспорту та зв’язку, операції з нерухомістю та послуги юридичним особам, готелів і ресторанів, фінансовою діяльністю.

Волинська правда
Джерело:
Тегі: Німеччини, експортувала, товарів, Волинська область

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, хабара, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору