bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » » Затра у Рівному відбудеться презентація книг

Затра у Рівному відбудеться презентація книг

27 травня відомий письменник Олександр Ірванець – автор відомого і чи не єдиного роману про наше місто Рівне - запрошує на презентацію своїх книг, які з’явилися на світ цього року. Окрім славнозвісного і вкотре перевиданого роману «Рівне/Ровно», автор представить найповнішу на сьогодні збірку віршів «Мій хрест»: від текстів, яким уже за тридцять, до останніх римувань. Це і тонкі ліричні мініатюри, і заклична публіцистика, і гостра сатира. Збірка «Загальний аналіз» - іще одна новинка від Ірванця. Це оповідання та повісті, написані протягом останнього десятиліття. Цвинтар, приміська електричка, підземелля Київського метрополітену, кручі над Дніпром – ось декорації, в яких розгортає свої сюжети письменник.
Стати учасником яскравої презентації, послухати «в оригіналі» незмінно епатажного та іронічного Олександра Ірванця можна цього четверга - 27 травня:
о 12.30 відбудеться зустріч письменника в Національному університеті "Острозька Академія", а увечері о 18.30 він запрошує читачів та друзів на малу сцену Рівненського академічного обласного музично-драматичного театру.
У презентації візьме участь Олександр Красовицький - директор видавництва "Фоліо", в якому вийшли друком нові книги Ірванця.
Вхід вільний.
Переглядів Переглядів: 803  Обговорень Обговорень: (0) 26-05-2010, 12:44
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54