bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » У Зарічненській лікарні виявили фінансові порушення

У Зарічненській лікарні виявили фінансові порушення

У  Зарічненській лікарні виявили  фінансові  порушення


Ревізори КРВ в Зарічненському районі провели планову ревізію фінансово-господарської діяльності Зарічненської центральної районної лікарні і виявили низку порушень.
Зокрема, вони зафіксували, що планування та складання кошторису доходів і видатків на 2007-2009 роки не проводили відповідно до законодавства. Під час контрольного заходу було виявлено низку інших порушень, пов’язаних із веденням бухгалтерського обліку, нараховуванням і виплатою заробітної плати, відряджень, списанням запасів. В результаті збитки склали 95,31 тис. гривень, фінансові порушення, що не призвели до втрат, - майже 1990 тис. гривень, та на 4884,23 тис. гривень зафіксовано операцій, пов’язаних з неефективними управлінськими діями (здійснення операцій з бюджетними коштами чи коштами бюджетного походження поза казначейським обслуговуванням).
Як повідомили з КРВ в Зарічненському районі, за результатами ревізії вже відшкодовано збитків майже на 74 тис. гривень та усунуто низку інших фінансових порушень.
За результатами ревізії винних посадових осіб притягнуто до адміністративної, дисциплінарної та матеріальної відповідальності.
Питання розглянуто на сесії Зарічненської районної ради і прийнято відповідні рішення. Матеріали ревізії передано в прокуратуру Зарічненського району.
Любов Клекотка,
прес-служба КРУ
в Рівненській області
Переглядів Переглядів: 1010  Обговорень Обговорень: (0) 27-05-2010, 12:16
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54