Останні новини

За втручання прокурорів Рівненщини поновлено права 1 877 діт ..

Органами прокуратури Рівненської області вживаються комплексні заходи щодо захисту прав дітей у крим ...


Слідчому поліції повідомлено про підозру в одержанні неправо ..

Завдяки успішно проведеній спільній операції працівників прокуратури Рівненської області, Управлінь ...


Платники Рівненщини сплатили 388 млн грн податку на прибуто ..

Впродовж 2017 року платники Рівненщини сплатили до Зведеного бюджету України 388,3 млн. грн. податку ...


Поліський «серпанок» хочуть включити до нематеріальної культ ..

Багатовікову традицію серпанкового ткацтва села Крупове Дубровицького району хочуть включити до Наці ...


У лісах Рівненщини відстрілюють переносників африканської чу ..

Напередодні трупи тварин знайдено на території трьох мисливських господарств – «Сопачів-Гута» Володи ...


Освітянин та два професори Рівненщини отримали нагороди Верх ..

Верховна Рада України призначила іменні стипендії найталановитішим молодим ученим.Серед 30 науковці ...


За матеріалами СБУ засуджено двох поплічників терористів

За матеріалами Служби безпеки України Рівненський міський суд засудив до п’яти років позбавлення вол ...

 
Рівненські ревізори виявили мільйонні порушення
Переглядів Переглядів: 750  Обговорень Обговорень: (0) 8-06-2010, 09:09
На 3 мільйони 200 тисяч порушень фінансової дисципліни та втрат від неефективних управлінських дій виявила ревізії КРУ в Рівненській області у діяльності Державного підприємства «Рівненське державне науково-виробниче підприємство геодезії та кадастру» та його Дубровицької філії. Ревізори встановили, що у ревізійному періоді на підприємстві та його філії найчастіше допускались порушення в оплаті праці та відрядних, з порушенням законодавства спрямовувались кошти на благодійництво, оплату консалтингових послуг. В ході ревізії виявлено порушення при виконанні відповідної постанови Кабміну щодо безоплатного виготовлення громадянам актів на право власності на земельні ділянки за рахунок Стабілізаційного фонду. Зафіксовано також, що керівником приймались неефективні управлінські рішення, які не сприяли отриманню підприємством додаткових доходів тощо.
Проведена ревізія виявила на 525,8 тис. гривень порушень в оплаті праці. Наприклад, працівники підприємства недоотримали 68,6 тис. гривень заробітної плати, а його Філії – 82,6 тис. гривень. Причина - при встановленні посадових окладів, всупереч вимогам Галузевої угоди, не враховувались міжрозрядні коефіцієнти згідно з видами робіт та професій. Крім того, працівники Підприємства недоотримали 17 тис. гривень заробітної плати у зв’язку з тим, що при зміні з 1 листопада минулого року розміру мінімальної заробітної плати не проводилися перерахунки посадових окладів.
Разом з тим, працівникам підприємства та його філії за якісне виконання робіт виплачувались не передбачені Колективним договором надбавки. У ревізійному періоді на підприємстві було виплачено таких надбавок в сумі 246,2 тис. гривень, філії – майже 74 тис. гривень. У такий спосіб отримав майже 4 тисячі гривень надбавки і директор підприємства.
В ході контрольного заходу було виявлено, що підприємство втратило можливість додатково отримати понад 2 млн гривень доходів через те, що до робіт, які відповідно до Статуту є предметом його діяльності і на виконання яких є відповідна ліцензія, чомусь залучались субпідрядники. Також недоотримало підприємство 10,6 тис. гривень доходу через заниження двом орендарям площ орендованих приміщень.
На оплату консалтингових, юридичних послуг підприємством було використано понад 18 тис. гривень, які не передбачені фінансовим планом на відповідний рік. Та понад 11 тис. гривень незаконно спрямовано на благодійництво.
Ревізія виявила на 115,6 тис. грн. порушень у використанні коштів Стабілізаційного фонду, які виділялися відповідно до постанови Кабінету міністрів України на безоплатне оформлення та видачу громадянам державних актів на право власності на земельні ділянки. Як з’ясував контроль, підприємство на кінець минулого року не виконало робіт з розробки 783 примірників техдокументації майже на 76 тис. гривень, хоча вказані роботи були повністю профінансовані фондом. Замість 903 комплектів техдокументації було розроблено лише 120. До речі, аби отримати кошти державного бюджету, у зверненні до розпорядника керівник підприємства прозвітувався про виготовлення усіх 903 комплектів техдокументації.
Без укладання угод, що є порушенням відповідної постанови, на виготовлення техдокументації у 2009 році Дубровицькою філією підприємства було отримано майже 40 тис. гривень коштів Стабілізаційного фонду.
За результатами проведеної ревізії трьох посадових осіб підприємства та двох його філії притягнуто до адміністративної відповідальності і накладено штрафи.
Матеріали ревізії скеровано до прокуратури області. Директору підприємства направлено вимоги щодо усунення виявлених порушень, виконання яких контрольно-ревізійним управлінням взято на контроль.

Любов Клекотка, прес-служба КРУ в Рівненській області
Джерело:
Тегі: порушення, мільйонні, виявили, Рівненська область

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Особливий погляд, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору