bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » » У КОНКУРСІ ПЕРЕМОГУ ГОЛОВКРУ ПРИСУДИЛО РІВНЕНЩИНІ

У КОНКУРСІ ПЕРЕМОГУ ГОЛОВКРУ ПРИСУДИЛО РІВНЕНЩИНІ

Перемогу у конкурсу дитячого малюнка «Я – з родини ревізорів», яке проводило ГоловКРУ України до Міжнародного Дня захисту дітей, виборола Вікторія Середа з Рівненщини. Її роботі «Ми збережемо Україну» присуджено перше місце у ІІ віковій групі дітей працівників органів ДКРС з 6 до 12 років.
Дванадцятирічна Вікторія Середа навчається у 6 класі Костопільської загальноосвітньої школи №3. Дівчинка любить спорт, танцює, з шести років займається малюванням. Вона з розумінням і повагою ставиться до професії матері, яка працює в КРУ в Рівненській області.
Загалом, на конкурс було представлено 66 дитячих малюнків з контрольно-ревізійних управлінь усіх областей. У своїх роботах діти відобразили своє бачення професії батьків, повагу та її важливість. Кожна робота по-своєму яскрава і своєрідна, сповнена творчого натхнення, і тому журі було нелегко оцінювати їх.
На переможницю конкурсу чекає Диплом ГоловКРУ України та цінний подарунок, а також заохочувальний подарунок від профспілкової організації КРУ в Рівненській області.
Любов Клекотка, прес-служба КРУ в Рівненській області.
Переглядів Переглядів: 817  Обговорень Обговорень: (0) 8-06-2010, 09:25
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54