Від аутсайдерів утекли

Спорт 14-чер, 2007, 21:009 prov 1 161
”Верес” впевнено провів гру проти аутсайдера і взяв реванш за домашню поразку у першому колі 0:2. Аби здобути чергові три очки, рівняни забили по голу у кожному з таймів. У першому відзначився Юрій Скороход (12 хвилина), а наприкінці другого — Володимир Ткачук з пенальті (87 хвилина).

У суботу, 16 червня, ”Верес” зіграє останній матч у нинішньому сезоні. Наша команда завітає до Плиски, де зустрінеться із місцевою ”Єдністю”. У турнірній таблиці рівняни набрали 22 пункти, що на сім більше, ніж у ”Нафтовика” та ”Інтера”, які замикають турнірну таблицю. Лідирує у чемпіонаті “Дністер” з Овідіополя — 58 очок.

Результати ігор: “Карпати-2” — “Княжа” — 1:1, “Факел” — “Нафтовик” — 3:1, “Нива” — “Динамо-3” — 2:1, “Оболонь-2” — ”Дністер” — 3:0, “Нафком” — “Єдність” — 0:3, ”Рось” — ”Енергія” — 1:0