Підсилення допомогло

Спорт 24-бер, 2011, 14:449 Lobanovskiy 1 524
У передостанньому турі першого етапу чемпіонату України з волейболу у вищій лізі серед жіночих команд рівненська „Регіна-МЕГУ” на виїзді зустрічалася із „Сєвєродончанкою-2”.

Зважаючи на принциповість цих матчі в подальшому розташуванні команди у турнірній таблиці та паузою в Суперлізі, господарки по максимуму задіяли молодих гравців першої команди. Це принесло свої плоди — „Сєвєродончанка-2” двічі перемогла 3:1( 25:18, 22:25, 25:17, 25:16) та 3:2 (25:18, 16:25, 25:19, 22:25, 15:9).
Незважаючи на таке підсилення господаркам нелегко далися перемоги. Старт першої партії взагалі був за гостями. При рахунку 9:3 на користь рівнянок, вони допустили кілька помилок. Цим дозволили господаркам скоротити відставання, а потім виграти у партії. Наступну — підопічні Валерія Слєпцова виграли, скориставшись невпевненим прийомом сєвєродончанок. На жаль, в наступні дві — господарки провели зібрано, без помилок й здобули загальну перемогу — 3:1.
Більш драматичним та напруженим був повторний матч. Для визначення переможця довелося зіграти всі п’ять партій. Суперниці почергово вигравали в чотирьох партіях і довелося грати п’яту. На рівних змагаючись із сєвєродончанками, рівнянкам все ж довелося скласти зброю на тайбрейку 9:15 і зазнати другої поразки — 2:3.
Результати решти ігор: СК «Спортліцей-Університет» — «Іскра» — 3:0 та 1:3, «ДонНУЕТ-ШВСМ» — «Кряж-Медуніверситет» — 3:2 та 1:3, «Галичанка-ТНЕУ-2» — ОДЮСШ-«Орбіта» — 3:1 та 2:3.
У турнірній таблиці лідирує вінницький «Кряж-Медуніверситет» — 68 очок. На другому місці «Регіна-МЕГУ» — 57 пунктів, на одне менше у донецького «ДонНУЕТ-ШВСМ». Замикає четвірку кращих «Сєвєродончанка-2» — 52. саме ця четвірка поведе боротьбу за медалі змагань у другому етапі, якій відбудеться на майданчику лідера — у Вінниці.
Заключні матчі першого етапу «Регіна-МЕГУ» проведе вдома проти донецького «ДонНУЕТ-ШВСМ» 2 та 3 квітня.