Спорт 12-бер, 2008, 15:469 Max Faschi Blut 1 397
Більше сотні спортсменів з Волинської, Житомирської, Хмельницької, Львівської та Рівненської областей взяли участь у відкритому чемпіонаті Рівненської області з армспорту. Змагання проводилися як серед чоловіків, так і серед жінок. Абсолютним переможцем став рівнянин Сергій Стасюк. Команда НУВГП, за яку виступає переможець, здобула загальнокомандну перемогу. Другими були львів’яни, а на третє місце піднялися спортсмени МЕГУ.
***
Чемпіоном міста з плавання стала команда МЕГУ. Другою у загальнокомандному заліку стала команда ”Освіта-Спорт” і на третьому — НУВГП. У змаганнях, що відбувалися в спортивно-оздоровчому комплексі ім. професора Завадського, взяли участь 210 спортсменів із 17 команд. На старт вийшли всі плавці Рівного, окрім визнаних майстрів Анни Хлістунової та Катерини Дікіджі.
***
Відразу три матчі провела команда ”Водник-НУВГП” у чемпіонаті асоціації баскетболу західного регіону. Приймаючи вінницький ВДПУ, підопічні Олега Сотника були сильніші всі три рази — 65:37, 64:51 та 87:64. Після цих перемог рівняни закріпилися на третьому місці, пропустивши вперед сарненський ”Будсервіс” та БК ”Житомир”.

***
Двічі вдома перемогла команда БК ”Сузір’я-НУВГП” в черговому турі в другій лізі чемпіонату України серед жіночих команд. Підопічні Валерія Жартуна декласували одного зі своїх переслідувачів — БК ”Франківськ” (107:58 та 85:62). Зазнавши лише однієї поразки, рівнянки лідирують у групі А.

***
У швейцарському місті Давос відбувся черговий етап Кубка світу з фрістайлу. Рівнянка Ольга Полюк була на ньому десятою. Вихованці рівненської спортшколи Алла Цупер та Антон Кушнір, які зараз захищають прапор Білорусі, були відповідно третьою та восьмим.
***
Команда ДСШ ”Регіна” стала переможцем першого чемпіонату Рівненської області з волейболу серед жіночих команд. У фіналі вона перемогла срібного призера ”Європейський університет” та бронзового кузнецовський ”Атом”.

***
Відбулися матчі шостого туру чемпіонату Рівненської області з волейболу серед чоловіків. У ньому вперше зустрілися лідери, які йшли без поразок — ”МЕГУ” та ”Олександрія”. ”Гуманітарії” були сильнішими й одноосібно очолили турнірну таблицю — 12 очок після шести ігор. ”Олександрія” має на одне менше і 10 у доробку ”Кузнецовська”. Результати ігор: ”Демидівка” — ”Олександрія” — 2:3, ”МЕГУ” — ”Кузнецовськ” — 3:1, ”МЕГУ” — ”Олександрія” — 3:0, ”Демидівка” — ”Кузнецовськ” — 0:3.
***
Рівнянин Олександр Бережнюк виборов срібну нагороду на зимовому чемпіонаті України з тенісу, що відбувся у Луганську. Цього успіху він досяг у парному розряді.

***
У Маріуполі завершилася зимова першість України з футболу серед жінок, у якій взяла участь команда з Костополя ”Родина”. У підсумку наш колектив фінішував четвертим, пропустивши команди Харкова ”Житлобуд”, Чернігова ”Легенда” та Донецька ”Дончанка”.
***
Продовжує підготовку до другої половини чемпіонату України з футболу у другій лізі рівненський ”Верес”. У черговому поєдинку єдиний професійний клуб Рівненщини здолав здолбунівський ”Волинь-Цемент” — 1:0. Автором голу став Віктор Онищук.
***
У Львові відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед ветеранів, у якому тренер Здолбунівської дитячо-юнацької cпортивної школи ”Колос”, заслужений тренер України, майстер спорту Володимир Гордійчук виборов золоту нагороду у ваговій категорії до 105 кг (за сумою двоборства підняв вагу 215 кг). Срібні нагороди чемпіонату вибороли рівняни Михайло Хомченко та Микола Мамчин.

***
З першого березня в 64 містах України стартує третій Всеукраїнський чемпіонат з футболу серед школярів ”DJUCE ГОЛ 2008”. 2300 шкіл зі всієї України впродовж трьох місяців боротимуться за головний приз — поїздку до Італії. Перший етап ”Кваліфікаційний” пройде 15-16 березня, другий етап ”Міський”, відбудеться 22-23 березня серед команд, які пройшли кваліфікацію, третій етап ”Регіональний” — 19 квітня в залах чотирьох регіонів (західний гратиме у Львові) та четвертий етап ”Національний” (фінальний) відбудеться 17 травня у Києві.