Останні новини

У Рівному накладено арешт на понад 1 тонну бурштину орієнтов ..

Прокуратура Рівненської області забезпечує процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, у м ...


На охорону довкілля на Рівненщині сплачено понад 20 мільйон ..

З початку 2017 року підприємства Рівненської області сплатили 20,5 млн. грн. екологічного податку. ...


Працівники Рівненського міськрайонного відділу з питань проб ..

Двоє старших інспекторів та психолог Рівненського МРВ з питань пробації в Рівненській обласній стан ...


Місцеві бюджети Рівненщини додатково отримали майже 700 міль ..

За одинадцять місяців 2017 року до місцевих бюджетів міст та районів Рівненської області платникам ...


Земельну ділянку у Дубровицькому районі площею понад 6,7 га ..

Реалізуючи функцію представництва, органами прокуратури Рівненської області зроблено черговий крок у ...


Рівненські митники запобігли ввезенню автомобіля за підробле ..

Громадянин Д. ввіз у зону митного контролю митного поста «Рівне-центральний» Рівненської митниці ДФС ...


Визнано недійсними результати процедури закупівлі за 1,5 млн ..

Господарським судом Рівненської області підтримано позицію органів прокуратури Рівненської області т ...

 
На Рівненщині звітують прокурори
Переглядів Переглядів: 584  Обговорень Обговорень: (0) 11-01-2012, 11:02
У 2011 році в Рівненській області обліковано 7389 злочинів, що на рівні минулого року (в середньому по Україні злочинність зросла на 3,0 відсотки). Рівень злочинності на 10 тисяч населення склав 64,0. Відповідно до статистичних даних зменшилась кількість грабежів, розбоїв, крадіжок державного та особистого майна, дорожньо-транспортних пригод. Натомість не вдалося уникнути зростання умисних вбивств та тяжких тілесних ушкоджень.
Правоохоронні органи Рівненщини викрили в минулому році 9 організованих злочинних груп, скерували до судів 72 кримінальні справи про корупційні злочини (в т.ч. 16 – про хабарництво), 40 протоколів про корупційні діяння.
У звітному періоді слідчі органів прокуратури Рівненської області закінчили розслідуванням та скерували до судів 324 кримінальних справи. З їх числа 66 – про корупційні діяння, 50 – про злочини у бюджетній сфері, 24 – про земельні правовідносини.
За результатами перевірок додержання законів щодо захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокурори порушили 276 кримінальних справ. З них 19 – про умисну невиплату працівникам заробітної плати, 33 – про охорону прав неповнолітніх, у сфері економічних відносин – 111, про охорону навколишнього природного середовища – 20, про земельні правовідносини – 27.
За актами прокурорського реагування притягнуто до відповідальності 3457 посадових осіб (у тому числі 1040 посадових осіб органів державного контролю), відшкодовано до бюджету 21 мільйон гривень, попереджено незаконне надання земель площею 256 га.
Упродовж року прокурори Рівненщини прийняли участь у судах першої інстанції в розгляді 6679 кримінальних справах. У половині з цих справ судом постановлено вироки.
Виконана певна робота щодо захисту інтересів громадян та держави в судах цивільно-правовими заходами. Кількість задоволених судами позовів, пред’явлених прокурорами в порядку цивільного, господарського, адміністративного, кримінального судочинства становить 1521 на суму 62 мільйони гривень. За рішеннями, що набрали законної сили судами стягнуто 37 мільйонів гривень, реально їх виконано на 78 відсотків.
Органами прокуратури області вирішено по суті 5477 звернення. Відсоток задоволених становить 10, 6. Це є більший показник, ніж в середньому по Україні.
До місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування прокурори скерували 179 інформацій про стан законності та результати проведених перевірок щодо виявлених порушень прав громадян та інтересів держави.

Тетяна Краснолюба,
старший помічник прокурора області
з питань статистики.
Джерело:
Тегі:

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Співробітники, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору