«ОДЕК» кращий, або як куми суперкубок розігрували

Спорт 12-кві, 2012, 15:489 prov 1 341
Не вийшло інтриги в недільному матчі на суперкубок Рівненщини з футболу, у якому чемпіон області Оржівський «ОДЕК» та володар кубка сарненський «Маяк» на полі костопільського стадіону «КОЛОС» з’ясовували хто ж таки в області кращий. Тому що вже на сьомій хвилині зусиллями форвардів оржівців, рахунок був 2:0 на їх користь, а 26-та хвилина взагалі вбила інтригу в матчі, оскільки упродовж неї воротарю «Маяка» довелось ще двічі виймати м’яч із власних воріт. До честі команд, після цього вони не стали відбувати номер на футбольному полі, а продовжували радувати своєю грою болільників. Хоча темп був уже явно не той, але, з огляду на перший матч сезону, футбол було продемонстровано досить пристойний. Що ж до голів, то за дві хвилини до закінчення матчу оржівці забили п’ятий, сарненчанам урятувати ситуацію так і не вдалось. Отже, 5:0 на користь «ОДЕКа».

Що ж до подій навколо футбольних, то варто відзначити жвавий інтерес не лише приїжджих уболівальників, а й костопільчан, які засумували за футболом після того, як спортивні функціонери в черговий раз загнали в домовину місцевий «Горизонт». Саме в цьому ракурсі було цікавим те, що в матчі в складі обох команд брало участь не мало футболістів, які мали безпосереднє відношення до Костополя. Серед них з’ясовували стосунки й два куми Дмитро Улянчук з «ОДЕКа» та Атрем Українець з «Маяка», які є вихованцями Анатолія Шибковського, і саме на цьому стадіоні з дитячих років здобували ази футбольної науки. До речі, за тиждень на сході України кумами стануть ще два вихованці цього тренера, яких добре пам’ятають любителі футболу Рівненщини,а саме гравець «Славутича» з Черкас Роман Дацюк хреститиме сина у футболіста донецького «Олімпіка» Олега Кошки. Усе це веду до того, щоб показати, як розкидала доля представників першої золотої плеяди Анатолія Шибковського, які з раннього дитинства марили своєю рідною футбольною командою та й зараз, не дивлячись на відстань, яка їх розділяє, їм ночами сниться «Горизонт», якого костопільські можновладці й серед білого дня бачити не схотіли.