Спортсмени з Рівненщини повернулися переможцями з чемпіонату світу з шашок

Спорт 05-вер, 2013, 09:439 prov 4 694
Вихованці рівненського «Інваспорту» Леонід Іткін та Галина Никитюк завоювали медалі на чемпіонаті світу з шашок-100. Змагання відбувалися у білоруському місті Гродно. Крім господарів та української збірної, у чемпіонаті брали участь також команди з Росії, Польщі, Ізраїлю, Бразилії та Молдови.
У підсумку змагань Леонід Іткін здобув золото світу серед чоловіків-спортсменів з вадами зору, перемігши в додатковому матчі суперника з Білорусі. Третє місце також посів учасник української збірної Володимир Пересичанський. Водночас Галина Никитюк стала срібною призеркою чемпіонату світу серед жінок з порушенням опорно-рухового апарату, поступившись лише співвітчизниці Людмилі Ведерко. Загалом збірна України завоювала 13 медалей, таким чином посівши перше загальнокомандне місце.