Останні новини

Рівненщина: місцеві громади отримали 2,9 млн. гривень від на ..

Протягом 2017 року до місцевих бюджетів Рівненської області надійшло 2,9 млн. грн транспортного пода ...


У Гощі відкрили новозбудований корпус дитсадка «Малятко»

У сучасному приміщенні розмістяться дві дошкільні групи на 60 місць.Для дітей обладнали великий спор ...


На грип та ГРІ за тиждень захворіло 5 тисяч жителів Рівненщи ..

У Рівненській області за минулий тиждень на грип та ГРІ захворіло 5 тисяч 203 людини.Це на вісім сот ...


Прокуратура Рівненської області забезпечила фактичне поверне ..

На виконання рішення Дубровицького районного суду Рівненської області, яким підтримано позицію проку ...


Історичні фото та документи: у Рівному запрацює виставка до ..

«100 років боротьби. Українська революція 1917 – 1921» Виставка під такою назвою запрацює в Державно ...


У музеї Рівного покажуть портрети 110 добровольців

22 січня у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка «Портрети добровольців на ...


За втручання прокурорів Рівненщини поновлено права 1 877 діт ..

Органами прокуратури Рівненської області вживаються комплексні заходи щодо захисту прав дітей у крим ...

 
Під час моніторингу Івано-Франківського слідчого ізолятора та Коломийської виправної колонії (№ 41) виявлені проблеми, що можуть зумовити жорстоке чи таке, що принижує гідність людини, поводження
Переглядів Переглядів: 417  Обговорень Обговорень: (0) 14-10-2013, 16:36
Під час моніторингового візиту працівниками Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з представниками громадськості вивчався стан дотримання прав людини у діяльності Івано-Франківського слідчого ізолятора та Коломийської виправної колонії (№ 41). Монітори особисто поспілкувалися із засудженими та ув’язненими щодо дотримання правових норм персоналом зазначених закладів, а також безперешкодно оглянули житлові та побутові приміщення.
Монітори під час візиту виявили проблеми, які можуть зумовити жорстоке чи таке, що принижує гідність людини, поводження. Зокрема, адміністрацією Івано-Франківського слідчого ізолятора належним чином не вирішується питання забезпечення ув’язнених нормами житлової площі, а також їх рівномірного розміщення у камерах.
Санітарно-гігієнічні заходи в слідчому ізоляторі здійснюються на низькому рівні. У камерах брудно, стіни покриті пліснявою, вентиляція та природне освітлення – недостатні, через захаращеність камер вільного місця практично немає. Більшість санвузлів знаходяться в незадовільному технічному стані, що призводить до антисанітарії та стійкого неприємного запаху. Дезінфекція, дератизація та контроль за зберіганням ув’язненими залишків продуктів харчування у камерах не здійснюється, що, як наслідок, призвело до розповсюдження щурів.
Незважаючи на проведення поточних ремонтів у Коломийській виправній колонії (№ 41), окремі гуртожитки потребують модернізації та реконструкції. Через надмірну кількість спальних місць не дотримуються передбачені законодавством норми житлової площі для засуджених. Крім того, потребує завершення ремонтних робіт лазня. На виробничих об’єктах установи не забезпечуються гідні умови праці засуджених з додержанням правил охорони праці, техніки безпеки та виробничої санітарії. На момент візиту в установі не працювала крамниця.
У приміщеннях камерного типу виправної колонії відсутнє нічне освітлення, а окремі санітарні вузли непридатні для користування.
За результатами моніторингу вищевказаних установ до Державної пенітенціарної служби України спрямовані відповідні звіти із зазначенням виявлених недоліків та наданням практичних рекомендацій щодо їх усунення, а також поінформовано Генеральну прокуратуру України.
Джерело: provinciyka.rv.ua
Тегі:

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, хабара, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору