Останні новини

Майже 38 мільйонів гривень надійшло від платників єдиного по ..

З початку року платники єдиного податку – юридичні та фізичні особи Рівненської області поповнили б ...


Операція «Акциз – 2018» та «Рубіж-2018» триває

Співробітниками оперативного управління Головного управління ДФС у Рівненській області та Рівненсь ...


На Рівненщині визначилися переможці та призери змагань “Кращ ..

16 лютого у місті Вараш Рівненської області відбувся ІІІ Чемпіонат серед пожежно-рятувальних підрозд ...


На Рівненщині наближатимуть освіту до потреб ринку праці

Адже в таких умовах роботодавець отримає повністю підготовленого фахівця і не витрачатиме кошти та ч ...


Наступного тижня у всіх школах міста Острог та Корецького ра ..

Місцеві комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли таке рішення у зв ...


Платники Рівненщини сплатили майже 6 мільйонів гривень подат ..

У січні 2018 року платники Рівненщини сплатили до зведеного бюджету України 5,8 млн. грн. податку на ...


За січень місяць територіальні громади Рівненщини отримали б ..

До місцевих бюджетів Рівненщини у січні 2018 року надійшло 297,4 млн. грн. Порівняно з минулим роком ...

 
Рівненські аудитори виявили причини недоотримання доходів та встановили резерви поповнення зведеного бюджету Березнівського району
Переглядів Переглядів: 938  Обговорень Обговорень: (0) 12-06-2014, 14:47
Під час проведення державного фінансового аудиту виконання зведеного бюджету Березнівського району за 2011 – 2013 роки фахівці Державної фінансової інспекції у Рівненській області виявили на 126,2 тис. грн втрат бюджетних коштів, на понад 3 млн грн - резервів та на 28,5 тис. грн неефективного використання коштів.
Аудиторське дослідження встановило, що органи місцевого самоврядування вживали недостатньо заходів, спрямованих на зміцнення власної доходної бази, нарощування ресурсного потенціалу місцевих бюджетів та повне задоволення потреб населення в освітніх та медичних послугах. Зокрема, в районі не вистачає дошкільних навчальних закладів, наявний ліжковий фонд лікарень та потужність амбулаторно-поліклінічних закладів району також не повною мірою задовольняють потреби населення в наданні медичної допомоги.
Через неефективне проведення, або не проведення операцій із земельними ресурсами в охоплений дослідженням період, місцевий бюджет недоотримав майже 110 тис. грн. А це, і самовільне зайняття земельних ділянок, і свідоме затягування термінів виготовлення правовстановлюючих документів, безоплатне використання земельних ділянок, не виконання приписів державних інспекторів щодо несвоєчасного виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, знищення межових знаків, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням. Крім того, майже 17 тис. грн бюджет недоотримав через неефективне управління нерухомим майном територіальної громади району.
Аудитори зробили висновок, що резерви майбутніх надходжень від ефективного управління майном місцевої громади складатимуть щорічно щонайменше 3 млн гривень.
Враховуючи результати проведеного контрольного заходу аудиторською групою надано ряд пропозицій, спрямованих на забезпечення дотримання вимог бюджетного законодавства при формуванні та виконанні місцевих бюджетів району та уникнення необґрунтованих втрат.
Прес-служба
Державної фінансової інспекції
в Рівненській області.
Джерело: provinciyka.rv.ua
Тегі:

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Особливий погляд, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору