Останні новини

Майже 38 мільйонів гривень надійшло від платників єдиного по ..

З початку року платники єдиного податку – юридичні та фізичні особи Рівненської області поповнили б ...


Операція «Акциз – 2018» та «Рубіж-2018» триває

Співробітниками оперативного управління Головного управління ДФС у Рівненській області та Рівненсь ...


На Рівненщині визначилися переможці та призери змагань “Кращ ..

16 лютого у місті Вараш Рівненської області відбувся ІІІ Чемпіонат серед пожежно-рятувальних підрозд ...


На Рівненщині наближатимуть освіту до потреб ринку праці

Адже в таких умовах роботодавець отримає повністю підготовленого фахівця і не витрачатиме кошти та ч ...


Наступного тижня у всіх школах міста Острог та Корецького ра ..

Місцеві комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли таке рішення у зв ...


Платники Рівненщини сплатили майже 6 мільйонів гривень подат ..

У січні 2018 року платники Рівненщини сплатили до зведеного бюджету України 5,8 млн. грн. податку на ...


За січень місяць територіальні громади Рівненщини отримали б ..

До місцевих бюджетів Рівненщини у січні 2018 року надійшло 297,4 млн. грн. Порівняно з минулим роком ...

 
Онлайн страховка "Зелена карта" в Україні за 5 хвилин
Переглядів Переглядів: 213  Обговорень Обговорень: (0) 15-07-2014, 11:42
На території країн, які є учасниками системи міжнародної дії «Зелена карта», діє обов'язковий вид страхування цивільної відповідальності, яка виникає перед власником транспортного засобу. Згідно з умовами такого страхування, страхова компанія зобов'язується відшкодовувати страхувальнику всі витрати, які пов'язані з нанесенням шкоди його транспортному засобу, здоров'ю, і життя третіх осіб, а також іншого майна внаслідок виникнення ДТП.
У тому випадку, якщо транспортний засіб, що має реєстрацію на території України, виїжджає в країну, яка є членом системи міжнародного страхування автомобілів «зелена карта», то власнику цього транспортного засобу необхідно обов'язково мати при собі дійсний договір на міжнародне страхування, посвідчений спеціальним страховим уніфікованим сертифікатом «Зелена карта».
Сертифікат страхування по типу «Зелена карта» має єдину форму, яку застосовують у всіх країнах-учасницях системи міжнародного страхування автомобілів «Зелена карта», які вказують і не викреслюють в даному сертифікаті. «Зелена карта» - це тип страхового сертифіката, який є договором на страхування цивільної відповідальності володіє транспортним засобом, який дійсно за межами території України і є свідченням наявності у власника транспортного засобу визначеного страхового покриття.
Україна в системі міжнародного страхування «Зелена карта» представляє такий орган, як Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ). З 1994 року МТСБУ почало своє існування і, відповідно, є єдиним об'єднанням страхових компаній, що здійснюють страхування обов'язкового зразка цивільно-правової відповідальності, до якої притягуються власники транспортних засобів наземного типу. Це є гарантією платоспроможності тих компаній, які мають членство в Моторному Бюро.
Ліміт відповідальності Страховика або, як ще його називають, страхова сума, різна в кожній країні відвідування. Так як у різних країнах їх Моторне бюро бере на себе громадянську відповідальність у визначеному обсязі, який вказується в «Зеленій карті» і відповідає чинному законодавству країни відвідування. Купити страховку "Зелена карта" онлайн ви зможете в компанії Український Онлайн Центр ФІНАНСОВИХ Послуг (УОЦФП) вже найближчим часом.
Користуйтеся сучасними технологіями, отримуйте поліси не виходячи з дому.
Джерело: ukrfinservice.com.ua
Тегі:

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Особливий погляд, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору