На главную

bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
11:02
» » » В рамках впровадження інклюзивної освіти в Рівному підписано спільний Меморандум про співпрацю

В рамках впровадження інклюзивної освіти в Рівному підписано спільний Меморандум про співпрацю

11 установ, організацій та благодійних фондів, причетних до освіти, виховання, реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами підписали спільний Меморандум про співпрацю в рамках проекту «Інклюзивна освіта: крок за кроком».
За умовами меморандуму між собою співпрацюватимуть спеціалісти управління охорони здоров’я, департаменту соціального захисту населення, служби у справах дітей, благодійної організації «Серце - дітям України», фонду взаємодопомоги дітей з аутизмом «Погляд» та ін. Вони проводитимуть конференції, семінари, спрямовані на просування моделі інклюзивної освіти, сприятимуть у створенні бази даних освітніх, соціальних, реабілітаційних та оздоровчих послуг.
За словами прес-секретаря управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Людмили Деркач, у 2013-2014 навчальному році для 75 дітей з особливими потребами у 60 класах 54 загальноосвітніх навчальних закладів Рівненщини організовано інклюзивне навчання. У дошкільних навчальних закладах області діє 51 група компенсуючого типу, де отримують корекційне навчання та виховання 727 дошкільників із різними вадами розвитку.
Довідково: «Інклюзивна освіта: крок за кроком» - проект міжнародної технічної допомоги, що реалізується за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки та Агентства США з міжнародного розвитку. Мета проекту - покращити умови для дітей з особливими потребами отримання рівного доступу до якісної освіти та інших послуг в інклюзивному навчальному середовищі.
Проект реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком».
Любов Клекотка.
Переглядів Переглядів: 311  Обговорень Обговорень: (0) 8-09-2014, 20:37
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54
Як ви рятуєтеся від кризи?
Економлю гроші
Не відчуваю кризи
Збираюся емігрувати
Шукаю нову роботу
Роблю запаси
Скуповую долари
Скуповую майно