bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » Медичну допомогу Рівненському військовому госпіталю пропонують польські медики

Медичну допомогу Рівненському військовому госпіталю пропонують польські медики

Сьогодні до Рівного прибула делегація медиків із Вармінсько-Мазурського воєвадства Польщі. Після зустрічі з керівництвом облдержадміністрації, поляки відвідали Рівненський військовий госпіталь, де вже пролікувалося 350 військових, а нині лікується та проходить реабілітацію майже 130 воїнів АТО.
«Ніхто у Польщі не знає, як справлятися з такою кількістю поранених, оскільки з часів Другої світової жодна європейська країна з подібною ситуацією не стикалася. Ми приїхали перейняти ваш досвід, як надавати медичну допомогу такій кількості поранених під час АТО. А чим конкретно зможемо допомогти вашому госпіталю, будемо сьогодні вивчати в процесі ознайомлення», - розповів Директор польського центру реабілітації Роман Левандовський.
Польські медики вже давно переймаються проблемами українців – весною передавали кошти для закупівлі медичного обладнання для лікування поранених на Майдані. І нинішнійх їхній приїзд також повязаний із вирішенням питань щодо допомоги медичними кадрами, медикаментами та медобладнанням для лікування тих, хто повернувся з АТО.
«Професійні медики у нас є, з хлопцями працюють і психологи, а ось від нового обладнання не відмовимося, нам потрібен і рентгенапарат, і ще багато іншого медичного устаткування. Адже те, що маємо, давно застаріло, і його потрібно замінити. Медикаментами ми забезпечені, але завжди добре, коли є резерв, адже кількість поранених у зоні АТО у нас щоразу збільшується», - відповів начальник Рівненського військового госпіталю Олексій Кльонов.
Любов Клекотка.
Переглядів Переглядів: 238  Обговорень Обговорень: (0) 11-09-2014, 15:55
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54