На главную

bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
11:02
» » » Незаконно видобували підземні води і завдали державі збітків майже на 18 мільйонів гривень

Незаконно видобували підземні води і завдали державі збітків майже на 18 мільйонів гривень

Прокуратурою Рівненщини проведено перевірку додержання вимог екологічного законодавства у сфері надрокористування і виявлено, що посадові особи одного із комунальних підприємств в супереч чинного законодавства та без спеціального дозволу на користування надрами з серпня 2011 року по вересень 2014 року здійснювали видобуток питних підземних вод об’ємом понад 300 кубометрів на добу на території Млинівського району. Такими діями вони завдали державі збитки на суму 10,2 млн гривень. Про це повідомила прес-служба прокуратури Рівненської області.
Аналогічне кримінальне правопорушення виявив та зареєстрував в ЄРДР Рівненський прокурор з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері. Сума збитків, яку завдали посадовці державного підприємства залізничного транспорту внаслідок незаконного видобування підземних вод, сягнула 7,6 млн грн.
За словами прес-секретаря Людмили Суржук, наразі у цих кримінальних провадженнях триває досудове розслідування. Вжито заходи прокурорського реагування до припинення незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення.
Любов Клекотка.
Переглядів Переглядів: 328  Обговорень Обговорень: (0) 16-09-2014, 19:17
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54
Чи потрібні нам позачергові вибори до Верховної Ради Укаїни
Так
Чи потрібні нам позачергові вибори до Верховної Ради Укаїни
Ні
Не цікавить