bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » » У Рівному урочисто погасили конверт «Україна – єдина країна, единая страна»

У Рівному урочисто погасили конверт «Україна – єдина країна, единая страна»

Рівненські поштовики долучилися до проведення всеукраїської акції «За мир в Єдиній Україні», яка відбувалася сьогодні одночасно в усіх областях України з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти.
Біля приміщення Рівненського поштамту відбулося урочисте спецпогашення поштового конверту «Україна – єдина країна, єдиная страна». Церемонія спецпогашення є традиційною у поштовій культурі. Новий конверт гаситься спеціальним штемпелем «Перший день», який, відповідно до поштових законів, діє всього один день. Таким чином конверт вводиться в обіг.
«Напередодні, - говорить перший заступник директора Рівненської дирекції Укрпошти України Іван Шевчук, - в школах міста та області проводилися відкриті уроки, де діти готували малюнки, писали листи з побажаннями. Адже нині, незважаючи на розвиток Інтернету та інших сучасних засобів комунікації, цей спосіб листування залишається найбільш душевним. Кажуть, що лише листи написані власноруч, є справжні».
Завершиться дійство випусканням «балонної пошти». Одночасно, по всій Україні, в кожному обласному центрі рівно о 13.30 в небо злетіли повітряні кульки з побажаннями миру, щастя, добра та любові народу України.
Любов Клекотка.
Переглядів Переглядів: 393  Обговорень Обговорень: (0) 9-10-2014, 19:51
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54