Останні новини

Нерухомість Рівненщини поповнила місцеві бюджети на майже 36 ..

З початку 2017 року власники нерухомості Рівненської області перерахували до місцевих бюджетів 35,8 ...


Оштрафували за несвоєчасне подання декларації

За участі Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області судом визнано винною керівника районн ...


Правохоронці виявили алкоголю на 2 мільйони гривень

Поліцейські отримали оперативну інформацію про те, що невідомі проводять незаконні оборудки із алког ...


На Рівненщині в наркодилерів вилучили понад 80 кг бурштину

У фігурантів кримінального провадження щодо організації незаконного наркобізнесу вилучено наркотични ...


Судитимуть керівника підрозділу Рівненської ОДА за неоднораз ..

Рівненською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у корупційному кримінальному п ...


3,4 мільярди гривень – внесок Рівненської митниці ДФС до бюд ..

Упродовж січня-вересня 2017 року Рівненська митниця ДФС спрямувала до Державного бюджету України 3 м ...


Землі Рівненщини збагатили місцеві бюджети біль як на 250 мі ..

За 9 місяців 2017 року до місцевих бюджетів Рівненської області надійшло 254,5 млн. грн. земельног ...

 
Де голосуватимуть члени ДВК і міліціонери?
Переглядів Переглядів: 708  Обговорень Обговорень: (0) 14-10-2014, 11:47
Незалежно від місця перебування 26 жовтня члени ДВК і міліціонери, які виконуватимуть свої службові обов’язки в день виборів на інших дільницях, ніж тих, де вони голосують зазвичай, зможуть реалізувати своє право голосу, тимчасово змінивши місце голосування. Зміна місця голосування – це механізм, який забезпечує голосування таких виборців не за їх виборчою адресою (зареєстрованим місцем проживання), а за місцем їх фактичного перебування в день виборів.
Отже, для того, щоб проголосувати, членам ДВК і міліціонерам, які працюватимуть поза межами виборчих дільниць, до яких вони відносяться за місцем свого проживання, до 20 жовтня включно, необхідно подати: 1) заяву про тимчасову зміну місця голосування виборця із зазначенням дільниці чи адреси, за якою вони бажають проголосувати. Така заява подається на їх вибір: або до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем своєї реєстрації проживання, або до відділу ведення ДРВ за місцем, де член ДВК чи міліціонер планує бути в день виборів і хоче проголосувати;
2) докази, які підтверджують особу та те, де така особа (заявник) перебуватиме в день голосування. Тобто, до заяви як докази можуть бути додані такі документи:
- для членів ДВК - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, які нещодавно отримали громадянство України), копію посвідчення члена ДВК (оригінал пред’являється) чи рішення про утворення/зміни в складі дільничної виборчої комісії (із змісту такого рішення буде зрозуміло, що заявник член ДВК на певній виборчій дільниці);
- для міліціонерів - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, які нещодавно отримали громадянство України) та наказ по підрозділу щодо несення служби по охороні громадського порядку на конкретній виборчій дільниці або ж довідку з місця служби про службове відрядження і закріплення на період виборів за певною виборчою дільницею.
Члени ДВК включаються до списку виборців на виборчій дільниці, де вони входять до складу виборчої комісії, а міліціонери – до тієї виборчої дільниці, де здійснюватимуть охорону громадського порядку в день виборів.
Слід нагадати, що у випадку зміни місця голосування за межами одномандатного виборчого округу, виборцеві (члену ДВК, міліціонеру) на дільниці під час голосування видадуть лише один виборчий бюлетень для голосування по загальнодержавному виборчому округу (за політичну партію).
Увага! Не забудьте, що у випадку невчасного звернення з вищевказаними документами до органу ведення Державного реєстру виборців, тобто пізніше 20 жовтня, виборці (члени ДВК, міліціонери) вправі звернутися до місцевого суду як адміністративного, подавши позовну заяву про уточнення списку виборців. Така позовна заява може бути подана в суд до четверга 23 жовтня включно. А рішення суду, у випадку задоволення позову, можна буде подати безпосередньо в ДВК у день голосування. Адже згідно із Законом «Про вибори народних депутатів України» в день голосування зміни до уточненого списку виборців виборчі комісії зможуть вносити, але виключно на підставі рішення суду.
До слова, виборці Рівненщини, які хочуть отримати консультації щодо реалізації своїх виборчих прав або ж повідомити про факти порушень виборчого законодавства (підкуп, використання адмінресурсу, «чорний» PR тощо), можуть телефонувати на «гарячу лінію» Рівненського КВУ за номерами: 099 098 94 90, 096 176 76 97.

Юридичний відділ РОГО КВУ
Джерело: provinciyka.rv.ua
Тегі:

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Новини партнерів
 
АРХІВ НОВИН
Октябрь 2017 (20)
Сентябрь 2017 (12)
Август 2017 (53)
Июль 2017 (34)
Июнь 2017 (38)
Май 2017 (31)

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2016 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору