Останні новини

У Рівному накладено арешт на понад 1 тонну бурштину орієнтов ..

Прокуратура Рівненської області забезпечує процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, у м ...


На охорону довкілля на Рівненщині сплачено понад 20 мільйон ..

З початку 2017 року підприємства Рівненської області сплатили 20,5 млн. грн. екологічного податку. ...


Працівники Рівненського міськрайонного відділу з питань проб ..

Двоє старших інспекторів та психолог Рівненського МРВ з питань пробації в Рівненській обласній стан ...


Місцеві бюджети Рівненщини додатково отримали майже 700 міль ..

За одинадцять місяців 2017 року до місцевих бюджетів міст та районів Рівненської області платникам ...


Земельну ділянку у Дубровицькому районі площею понад 6,7 га ..

Реалізуючи функцію представництва, органами прокуратури Рівненської області зроблено черговий крок у ...


Рівненські митники запобігли ввезенню автомобіля за підробле ..

Громадянин Д. ввіз у зону митного контролю митного поста «Рівне-центральний» Рівненської митниці ДФС ...


Визнано недійсними результати процедури закупівлі за 1,5 млн ..

Господарським судом Рівненської області підтримано позицію органів прокуратури Рівненської області т ...

 
Де голосуватимуть члени ДВК і міліціонери?
Переглядів Переглядів: 717  Обговорень Обговорень: (0) 14-10-2014, 11:47
Незалежно від місця перебування 26 жовтня члени ДВК і міліціонери, які виконуватимуть свої службові обов’язки в день виборів на інших дільницях, ніж тих, де вони голосують зазвичай, зможуть реалізувати своє право голосу, тимчасово змінивши місце голосування. Зміна місця голосування – це механізм, який забезпечує голосування таких виборців не за їх виборчою адресою (зареєстрованим місцем проживання), а за місцем їх фактичного перебування в день виборів.
Отже, для того, щоб проголосувати, членам ДВК і міліціонерам, які працюватимуть поза межами виборчих дільниць, до яких вони відносяться за місцем свого проживання, до 20 жовтня включно, необхідно подати: 1) заяву про тимчасову зміну місця голосування виборця із зазначенням дільниці чи адреси, за якою вони бажають проголосувати. Така заява подається на їх вибір: або до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем своєї реєстрації проживання, або до відділу ведення ДРВ за місцем, де член ДВК чи міліціонер планує бути в день виборів і хоче проголосувати;
2) докази, які підтверджують особу та те, де така особа (заявник) перебуватиме в день голосування. Тобто, до заяви як докази можуть бути додані такі документи:
- для членів ДВК - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, які нещодавно отримали громадянство України), копію посвідчення члена ДВК (оригінал пред’являється) чи рішення про утворення/зміни в складі дільничної виборчої комісії (із змісту такого рішення буде зрозуміло, що заявник член ДВК на певній виборчій дільниці);
- для міліціонерів - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, які нещодавно отримали громадянство України) та наказ по підрозділу щодо несення служби по охороні громадського порядку на конкретній виборчій дільниці або ж довідку з місця служби про службове відрядження і закріплення на період виборів за певною виборчою дільницею.
Члени ДВК включаються до списку виборців на виборчій дільниці, де вони входять до складу виборчої комісії, а міліціонери – до тієї виборчої дільниці, де здійснюватимуть охорону громадського порядку в день виборів.
Слід нагадати, що у випадку зміни місця голосування за межами одномандатного виборчого округу, виборцеві (члену ДВК, міліціонеру) на дільниці під час голосування видадуть лише один виборчий бюлетень для голосування по загальнодержавному виборчому округу (за політичну партію).
Увага! Не забудьте, що у випадку невчасного звернення з вищевказаними документами до органу ведення Державного реєстру виборців, тобто пізніше 20 жовтня, виборці (члени ДВК, міліціонери) вправі звернутися до місцевого суду як адміністративного, подавши позовну заяву про уточнення списку виборців. Така позовна заява може бути подана в суд до четверга 23 жовтня включно. А рішення суду, у випадку задоволення позову, можна буде подати безпосередньо в ДВК у день голосування. Адже згідно із Законом «Про вибори народних депутатів України» в день голосування зміни до уточненого списку виборців виборчі комісії зможуть вносити, але виключно на підставі рішення суду.
До слова, виборці Рівненщини, які хочуть отримати консультації щодо реалізації своїх виборчих прав або ж повідомити про факти порушень виборчого законодавства (підкуп, використання адмінресурсу, «чорний» PR тощо), можуть телефонувати на «гарячу лінію» Рівненського КВУ за номерами: 099 098 94 90, 096 176 76 97.

Юридичний відділ РОГО КВУ
Джерело: provinciyka.rv.ua
Тегі:

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Співробітники, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору