bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » » У Держфінінспекції в Рівненській області – новий керівник

У Держфінінспекції в Рівненській області – новий керівник

Наказом Голови Державної фінінсової інспекції України від 17 жовтня 2014 року начальником Держфінінспекції в Рівненській області призначено Ростислава Замлинського, який до цього працював першим заступником начальника Держфінінспекції в Львівській області.
Нового керівника працівникам інспекції представив сьогодні заступник голови Держфінінспекції України Михайло Диба. «Ростислав Теодозійович, - зазначив він,- добре знає роботу держфінінспекції , має чималий досвід роботи в економічній сфері, підприємницькій діяльності».
Говорячи про свої плани роботи, Ростислав Замлинський зазначив, що головну увагу необхідно зосередити на операційному аудиті, співпраці з органами місцевого самоврядування щодо пошуків резервів для наповнення бюджету та спільній роботі з правоохоронними органами. «Роботи, - зазначив він, - буде дуже багато, але разом ми, я впевнений, досягнемо гарних реультатів».
Новопризначеного начальника Державної фінансової інспекції в Рівненській області привітали керівники області та правоохоронних органів.
Любов Клекотка,
прес-секретар
Державної фінансової інспекції
в Рівненській області
Переглядів Переглядів: 545  Обговорень Обговорень: (0) 17-10-2014, 15:25
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54