Останні новини

У Рівному накладено арешт на понад 1 тонну бурштину орієнтов ..

Прокуратура Рівненської області забезпечує процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, у м ...


На охорону довкілля на Рівненщині сплачено понад 20 мільйон ..

З початку 2017 року підприємства Рівненської області сплатили 20,5 млн. грн. екологічного податку. ...


Працівники Рівненського міськрайонного відділу з питань проб ..

Двоє старших інспекторів та психолог Рівненського МРВ з питань пробації в Рівненській обласній стан ...


Місцеві бюджети Рівненщини додатково отримали майже 700 міль ..

За одинадцять місяців 2017 року до місцевих бюджетів міст та районів Рівненської області платникам ...


Земельну ділянку у Дубровицькому районі площею понад 6,7 га ..

Реалізуючи функцію представництва, органами прокуратури Рівненської області зроблено черговий крок у ...


Рівненські митники запобігли ввезенню автомобіля за підробле ..

Громадянин Д. ввіз у зону митного контролю митного поста «Рівне-центральний» Рівненської митниці ДФС ...


Визнано недійсними результати процедури закупівлі за 1,5 млн ..

Господарським судом Рівненської області підтримано позицію органів прокуратури Рівненської області т ...

 
Бізнес Демидівщини обговорив з обласним керівництвом найближчу перспективу реформування податкової системи
Переглядів Переглядів: 323  Обговорень Обговорень: (0) 30-10-2014, 10:29
У Демидівці відбулося засідання регіонального форуму «ДФС+» за участю заступника голови Рівненської облдержадміністрації Юрія Приварського, начальника Головного управління ДФС у області Дмитра Зайцева, начальника Демидівського відділення Млинівської ОДПІ Валентини Рачинської, представників органів районної влади, бізнес - спільноти та громадськості.
Присутніх ознайомили з основними аспектами Концепції реформування податкової системи України: зменшення кількості податків і зборів, спрощення адміністрування податку на прибуток підприємств, реформування єдиного соціального внеску, запровадження непрямих методів контролю за сплатою податку на доходи фізичних осіб, зміна критеріїв для платників єдиного податку.
Для підсилення фінансової самостійності місцевих бюджетів планується запровадити збір з роздрібного продажу підакцизних товарів за ставкою 5% від їх вартості за рішеннями місцевих рад. Також крім житлової, база оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, включатиме і комерційну нерухомість. Будуть переглянуті податкові пільги.
Очільник Державної фіскальної служби у Рівненській області Дмитро Зайцев, зокрема, відзначив, що ідея, закладена в урядові законопроекти, залишається незмінною - це спрощення податкової системи, зменшення ставок, створення сприятливих умов для ведення бізнесу, виведення економіки з тіні та залучення інвестицій.
– Ми запросили познайомитися, поспілкуватися, почути пропозиції щодо співпраці представників бізнесу та місцевої влади. Проблеми і питання фермерів чи дрібних підприємців Демидівщини для нас такі ж важливі, як і «Рівнеазоту» чи Рівненської атомної електростанції. Я озвучив ідею про те, що з нами – з фіскальною службою – можна радитися стосовно започаткування бізнесу. Подумаємо, як зробити так, щоб підприємці виконували зобов’язання перед Україною і мали більше можливостей для розвитку власної справи. Наше завдання у цей військовий час - забезпечувати «тил» – і гідне життя тим, хто зараз на передовій, хто ремонтує бронетехніку, здійснювати соціальні виплати пенсіонерам. І зробити все так, щоб бізнесмени і підприємці працювали, а інвестори не боялися вкладати гроші у Рівненщину. Саме тому такі зустрічі, такі форуми дуже важливі, – наголосив Дмитро Зайцев.
Учасники заходу позитивно сприйняли запропоновані зміни у податковій системі, отримали відповіді на питання, що їх цікавили.
Млинівська ОДПІ.
Джерело: provinciyka.rv.ua
Тегі:

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Співробітники, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору