bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » » У Дубно введено в експлуатацію елеваторний комплекс

У Дубно введено в експлуатацію елеваторний комплекс

найбільшого в Україні агрохолдингу «Укрлендфармінг». Високотехнологічний об’єкт, обладнаний сучасними силосами та сушарками, має свої лабораторія та очисні споруди.Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
«Цей комплекс здатен зберігати 300 тисяч тонн зернових культур. Нині використовуються потужності понад 97 тисяч тонн зерна. Також ми заклали капсулу на місці будівництва підприємства з виробництва комбікормів. Тут буде готуватися сучасна комбікормова суміш для птиці, великої рогатої худоби. Також плануємо продавати її на експорт», - розповів директор з агровиробництва «Укрлендфармінг» Віктор Спаський.
Об’єкт може обслуговувати відвантаження зернових на залізничний транспорт в обсязі 250 тонн на годину, для автомобільного транспорту – 500 тонн.
«Група компаній «Укрлендфармінг» вкладають значні інвестиції в розвиток агропромислового комплексу Рівненської області. На території Рівненщини до неї входить 6 підприємств, які орендують сільськогосподарські землі в 5-ти районах на площі понад 30 тисяч гектарів. Лише в цьому році цим інвестором було створено 90 робочих місць», - зазначив голова РОДА Сергій Рибачок.
На відкриття комплексу та закладення капсули під будівництво підприємства з виробництва комбікормів завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук: «Цього року рекордний збір урожаю в Україні, який треба десь зберігати, а потім продавати. Канада і надалі сприятиме впровадженню бізнес-проектів та реформ в Україні».
Окрім того, у 2015 році компанія планує відкрити ще й комбікормовий завод.
Любов Клекотка
Переглядів Переглядів: 475  Обговорень Обговорень: (0) 31-10-2014, 23:47
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54