bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » » На Рівненщині стартував обласний конкурс «Кращий навчальний заклад року»

На Рівненщині стартував обласний конкурс «Кращий навчальний заклад року»

Його організатори – управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації. Про це повідомила прес-секретар управління Людмила Деркач. Визначають кращий позашкільний заклад вже вп’яте. Цього року до переліку тих, хто здобуде перемогу потрапили 12 позашкільних установ з восьми районів області – це і будинки школярів, центри технічної творчості, станції туристів. У місті Рівному за почесне звання змагатимуться два заклади – Рівненський міський палац дітей та молоді та Рівненський міський центр творчості учнівської молоді.
За словами начальника управління Григорія Таргонського, щорічний рейтинг дає змогу побачити як розвивається позашкільна освіта, виявити її здобутки та недоліки. А ще стимулює заклади прагнути розвиватись та вдосконалюватись, віднаходити інноваційні підходи в заняттях з молоддю та вихованні підростаючого покоління.
Оцінюватиме заклади компетентне журі. Результати обласного етапу оприлюднить до кінця цього року. Переможець отримає цінні призи.
Загалом, нині на Рівненщині функціонує 53 комплексних і профільних позашкільних навчальних закладів. У гуртках і творчих об’єднаннях зазначених закладів займається понад 53 тис. дітей та учнівської молоді (майже 38 відсотків).
Любов Клекотка.
Переглядів Переглядів: 344  Обговорень Обговорень: (0) 14-11-2014, 12:21
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54