bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » » «Покращення системи підготовки кадрів для потреб Волинського субрегіону»

«Покращення системи підготовки кадрів для потреб Волинського субрегіону»

Під такою назвою у Рівному відбулась презентація довготривалого проекту, який сприятиме самозайнятості молоді регіону. Його головне завдання - вивести на якісно новий рівень первинну професійну підготовку, профорієнтаційну роботу з учнями, оснастити частину ПТНЗ сучасним обладнанням. Про це повідомила прес-секретар управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Людмила Деркач.
Розроблений у партнерстві з Рівненською, Волинською обласними державнми адміністраціями та громадською організацією «Волинський ресурсний центр», підтриманий Представництвом ЄС, проект буде впроваджуватися упродовж наступних 30 місяців. Ним предбачено створення інформаційної пошукової системи ринку праці, закупівлю обладнання для 8-12 майстерень ПТНЗ, видання порадників для учнів тощо.
Основну частину фінансування надає Євросоюз – 846 тисяч євро. Ще 220 тисяч євро - співфінансування з бюджетів обох областей. «Рівненщина стала учасником надважливого європейського проекту, який допоможе нашій молоді отримати якісну освіту європейського зразка» - зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Григорій Таргонський.
Любов Клекотка.
Переглядів Переглядів: 271  Обговорень Обговорень: (0) 24-11-2014, 18:56
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54