На главную

bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
11:02
» » » Заява міського голови про виділення земельних ділянок учасникам АТО

Заява міського голови про виділення земельних ділянок учасникам АТО

З огляду на те, що останнім часом до міського голови звернулося понад чотириста громадян із заявами про виділення їм земельних ділянок, як учасникам антитерористичної операції на сході України, і не всі вони є жителями міста Рівного, міський голова Володимир Хомко оприлюднив через засоби масової інформації заяву.
«Я з повагою ставлюся до усіх учасників АТО,- говориться у заяві міського голови, - але земельні ділянки будуть надані лише тим громадянам, які в зону АТО призивалися або йшли добровільно, будучи зареєстрованими в нашому місті. У разі, якщо учасник АТО зареєструвався у Рівному вже після повернення із зони антитерористичної операції, земельні ділянки не виділятимуться. Таким людям рекомендую звернутися до тієї територіальної громади, з якої вони призивалися в зону АТО».
Для того, щоб вибір і розподіл земельних ділянок проводився прозоро і чесно, з ініціативи міського голови була утворена робоча група, до якої увійшли депутати міської ради від усіх фракцій та представники всіх формувань, що перебували в зоні АТО (батальйону територіальної оборони „Горинь”, МВС, СБУ і ДАІ).
«Відповідний проект рішення буде винесений на найближчу сесію, і у разі його затвердження ця робоча група одразу розпочне свою роботу. Діяльність зазначеної групи висвітлюватиметься у засобах масової інформації, а списки учасників АТО, які отримають земельні ділянки, будуть оприлюднені на офіційному сайті Рівненської міської ради», - зазначив Володимир Хомко.
Любов Клекотка.
Переглядів Переглядів: 386  Обговорень Обговорень: (0) 25-11-2014, 18:10
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54
Чи потрібні нам позачергові вибори до Верховної Ради Укаїни
Так
Чи потрібні нам позачергові вибори до Верховної Ради Укаїни
Ні
Не цікавить