На главную

bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
11:02
» » » Освітяни Рівного підсумували зроблене у 2014 навчальному році

Освітяни Рівного підсумували зроблене у 2014 навчальному році

Задоволеним залишився міський голова Рівного Володимир Хомко роботою освітян міста в 2014 році. Про це він заявив на засіданні підсумкової колегії міського управління освіти, під час якої педагоги обговорювали проект Концепції розвитку освіти України на період 2015-2025 років та підбивали підсумки 2014 навчального року.
«Я навіть не вірив, що ми цей рік досить позитивно закінчимо у фінансовому плані, - зазначив Володимир Хомко, - адже, як відомо, до останнього часу ми мали проблему з недофінансуванням близько 14 мільйонів делегованих повноважень, які нам мав дати уряд. З огляду на наші демарші та заяви, Уряд відреагував і нам ці кошти додали і таким чином ми повністю закриваємо питання заробітної плати всім педагогам міста Рівного. І не лише їм, а й усім бюджетникам міста».
«Крім того, ми маємо 3 мільйона гривень для виплати грошових винагород згідно статті 57 Закону України „Про освіту” для педагогів (винагороди за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов'язків, коштів на оздоровлення тощо). До того ж, цього року ми традиційно закупили спортивного інвентарю (тренажери та інше обладнання) для шкіл міста на 100 тисяч гривень», - зазначив міський голова і подякував освітянам за гарну роботу.
Любов Клекотка.
Переглядів Переглядів: 380  Обговорень Обговорень: (0) 18-12-2014, 13:41
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54
Як ви рятуєтеся від кризи?
Економлю гроші
Не відчуваю кризи
Збираюся емігрувати
Шукаю нову роботу
Роблю запаси
Скуповую долари
Скуповую майно