bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » Згуладзе пообіцяла замінити більшу частину міліціонерів і підвищити зарплату

Згуладзе пообіцяла замінити більшу частину міліціонерів і підвищити зарплату

Міністерство втратить більшу частину правоохоронців і набере нових за новими критеріями.
У Міністерстві внутрішніх справ з нового року буде змінено принцип відбору кадрів. Про це на прес-конференції повідомила перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе, говорячи про подробиці реформи правоохоронної системи.
«Ми будемо міняти принцип відбору. Вже з січня 2015 почнеться набір за новими принципу. Ми будемо міняти принципи навчання, міняти тих, хто навчає. Дуже важливо, щоб той хто вчить – вірив у те, чому вчить. Ми почнемо з Києва», - заявила вона.
За словами Згуладзе, міністерство втратить більшу частину правоохоронців і набере нових за новими критеріями. «Від 18 до 35 років. Відібрані кандидати підуть в нові училища. Їх закінчать близько 50%. Решта будуть працювати по-новому. І з гарантовано підвищеної зарплатою », - сказала перший заступник міністра.
«Пріоритетом для нас буде боротьба з системною корупцією. З дублюванням функцій всередині МВС. Детальний план з реформування ДАІ буде представлений в середині січня. ДАІ та патрульна поліція будуть об'єднані в одну систему. Буде змінена система адміністративних послуг. Мета – технологіями та нормативною базою мінімізувати корупційні умови», – заявила вона.
Згуладзе уточнила, що іноземна донорська підтримка почнеться після того, як Україна продемонструє реформи в поліції.
Також вона закликала громадські організації та активістів підключатися до процесу реформування МВС.
«Ми не повинні замикатися в нашому маленькому колу. Нам потрібні ідеї суспільства. Повинен бути постійний імпульс від населення – йдемо ми правильною дорогою чи ні?», – заявила Згуладзе.
tyzhden.ua
Переглядів Переглядів: 259  Обговорень Обговорень: (0) 25-12-2014, 14:04
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54