bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » » На контролі прокуратури - розслідування обставин захворювання дітей в дитячому садку смт Млинів

На контролі прокуратури - розслідування обставин захворювання дітей в дитячому садку смт Млинів

Млинівська міжрайонна прокуратура Рівненської області відреагувала на факт захворювання вихованців та персоналу одного із дитячих навчальних закладів в смт Млинів, де з 18 по 24 грудня зареєстровано спалах кишкової інфекції. У дитячому садку захворіло 28 дітей та 7 дорослих. 18 особам, серед яких 11 малюків, встановлено діагноз – «сальмонельоз». Після надання хворим медичної допомоги більшість відпущено додому. Наразі залишаються госпіталізованими 7 дітей та стільки ж дорослих. Лікарі оцінюють стан хворих як задовільний. Загрози для їх життя немає.
Спеціалістами СЕС проведено комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів. Здійснено обстеження працівників та приміщень ДНЗ, відібрано проби харчових продуктів для бактеріологічних досліджень, які тривають.
На даний час діяльність дитячого садка тимчасово призупинена. Як повідомила прес-секретар прокуратури області Людмила Суржук, досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено проводити органам внутрішніх справ, хід якого взято на контроль прокуратурою.
Любов Клекотка.
Переглядів Переглядів: 735  Обговорень Обговорень: (0) 25-12-2014, 14:35
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54