Останні новини

Майже 38 мільйонів гривень надійшло від платників єдиного по ..

З початку року платники єдиного податку – юридичні та фізичні особи Рівненської області поповнили б ...


Операція «Акциз – 2018» та «Рубіж-2018» триває

Співробітниками оперативного управління Головного управління ДФС у Рівненській області та Рівненсь ...


На Рівненщині визначилися переможці та призери змагань “Кращ ..

16 лютого у місті Вараш Рівненської області відбувся ІІІ Чемпіонат серед пожежно-рятувальних підрозд ...


На Рівненщині наближатимуть освіту до потреб ринку праці

Адже в таких умовах роботодавець отримає повністю підготовленого фахівця і не витрачатиме кошти та ч ...


Наступного тижня у всіх школах міста Острог та Корецького ра ..

Місцеві комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли таке рішення у зв ...


Платники Рівненщини сплатили майже 6 мільйонів гривень подат ..

У січні 2018 року платники Рівненщини сплатили до зведеного бюджету України 5,8 млн. грн. податку на ...


За січень місяць територіальні громади Рівненщини отримали б ..

До місцевих бюджетів Рівненщини у січні 2018 року надійшло 297,4 млн. грн. Порівняно з минулим роком ...

 
Бетонні кільця
Переглядів Переглядів: 988  Обговорень Обговорень: (0) 8-06-2015, 11:07
На сьогоднішній день, будівництво в різних сферах часто використовує кільця бетонні. Вони можуть бути різного розміру, виготовлятись з матеріалів, від яких залежить міцність конструкції.
бетонні кільця в більшості випадків використовують приватні сектори для конструювання колодязів, без яких важко уявити життя в приватному будинку чи на дачі. Ще одним способом застосування кілець бетонних є будівельний септик для очистки стічних потоків води. Крім того, їх застосовують під час монтування газопроводів та каналізацій, або як основу для електромереж чи тепломереж. Великі об’єкти у своїх інженерних конструкціях теж використовують кільця бетонні.
Якщо потрібно збудувати колодязь для питної води, то найкращим варіантом для цього будуть залізобетонні кільця (ЗБК), які складаються з циліндричної бетонної конструкції, в середині якої є металева сітка. Металева сітка може мати товщину від 0,6 до 1 мм. Найчастіше кільця мають висоту 29-118 см. Технологія виготовлення базується на вібропресі спеціальної бетонної суміші, яка потім характеризується високою стійкістю та водонепроникністю. Бетонні кільця ціна залежить від товщини стінок та діаметру. Вони відіграють найважливішу роль у таких спорудах, адже їхнім завданням є підтримувати сторони криниці, перешкоджати заваленню та обсипанню грунту в криниці. Невід’ємними складовими колодязя є також кришка та дно.
Перед побудовою колодязя, слід звернути увагу на те, чи є на торці бетонних кілець фальци, за допомогою яких здійснюється щільніше і герметичніше кріплення кілець одне з одним. Якщо вони відсутні, то теж не страшно, бо тоді кільця скріплюють бетонним розчином і спеціальними залізними скобами. Така технологія допомагає збільшити час функціонцвання та експлуатації колодязя.
Система з бетонних кілець – це надійна споруда, яка має багато позитивних сторін: швидке встановлення, зручність монтажу, невеликі затрати та хорошу ціну.
Існує декілька видів бетонних колодязів. Серед них залізобетонне кільце збірне, кільце з замком, кільце з плитою перекриттям, кільце з дном, єврокільце. Компанія „Активен” пропонує комплекс будівельних послуг та якісні бетонні кільця, кришки та днища для них. Компанія гарантує правильний монтаж та установку кілець, адже забезпечує надійне герметичне кріплення кілець одне з одним, яке витримає будь-яке навантаження і буде довго експлуатуватись.
Джерело: provinciyka.rv.ua
Тегі:

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Особливий погляд, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору