Останні новини

У Рівному накладено арешт на понад 1 тонну бурштину орієнтов ..

Прокуратура Рівненської області забезпечує процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, у м ...


На охорону довкілля на Рівненщині сплачено понад 20 мільйон ..

З початку 2017 року підприємства Рівненської області сплатили 20,5 млн. грн. екологічного податку. ...


Працівники Рівненського міськрайонного відділу з питань проб ..

Двоє старших інспекторів та психолог Рівненського МРВ з питань пробації в Рівненській обласній стан ...


Місцеві бюджети Рівненщини додатково отримали майже 700 міль ..

За одинадцять місяців 2017 року до місцевих бюджетів міст та районів Рівненської області платникам ...


Земельну ділянку у Дубровицькому районі площею понад 6,7 га ..

Реалізуючи функцію представництва, органами прокуратури Рівненської області зроблено черговий крок у ...


Рівненські митники запобігли ввезенню автомобіля за підробле ..

Громадянин Д. ввіз у зону митного контролю митного поста «Рівне-центральний» Рівненської митниці ДФС ...


Визнано недійсними результати процедури закупівлі за 1,5 млн ..

Господарським судом Рівненської області підтримано позицію органів прокуратури Рівненської області т ...

 
У Панамському каналі почали заповнювати новостворені шлюзи
Переглядів Переглядів: 252  Обговорень Обговорень: (0) 24-06-2015, 12:54
Про це світова спільнота мореплавства дізналася декілька днів тому. Декілька тижнів тому завершився основний етап зі встановлення клапанів для регулювання рівня води Заповнювати нові шлюзи почали водою озера Мірафлорес: більш ніж 800 тонн води за хвилину перекачється вісімнадцятьма насосами. Будівництво нових шлюзів на Тихоокеанському відрізку канала почалось декілька років тому в  рамках проекту з розширення пропускної здатності. В рамках цієї ініціативи планується збальшити вантажопотік в два рази - з 300 до 600 млн тонн на рік.
Будівництво проходило не без ексцесів: здача проекту в експлуатацію планувалася на кінець 2014 року, однак цьому завадили перебої в будівництві через конфлікт між генеральнім підряником та замовником з приводу фінансів. З початку сума проекта дорівнювала $5,25 млрд, а у кінці зросла до майже 7 млрд. Судовий процес щодо такого різкого збільшення видатків на будівництво проходив у США. Поки що важко порахувати економічний ефект від переоріентації деяких морських маршрутів і те, як це вплине на ставки фрахту від основних судохідних ліній. Беручи до уваги тренд останнього року зі зниження цін на доставку контейнерів по основним напрямам, можна з упевненістю сказати, що це тільки додасть масла в вогонь демпінгу на ринку контейнерних перевезень з Китаю до Європи. Слідкувати за цінами на контейнерні перевезення можна на цій сторінці, зазвичай там досить актуальна інформація, що оновлюється кілька раз на місяць.
Перші етапи тестування каналів припали на 11 червня, коли адміністрація почала тестування шлюзів. Від нових шлюзів очікують збільшення пропускної здатності на 12-14 великих суден на день, що дозволить обробляти на 4750 контейнеровозів більше у річному вираженні. В рамках модернізації каналу було встановлено 16 нових воріт загальною вагою по 50 тис. тонн - по 8 на обох узбережжях країни. Представник Адміністрації каналу назвав цю подію історичною та запевнив, що нові споруди приймуть перші кораблі вже в середині 2016 року.
Ця подія дійсно є епохальною не тільки з точки зору бюджетів, а й з боку можливостей. Тепер канал зможе пропускати суда класа superpost-Panamax, які в три рази мають в три  рази більшу вантажоємніть, ніж суда класу Panamax. Позбавившись обмеження з неможливості обробки судів класу superpost-Panamax, Панамський канал суттєво збільшить свою привабливість для судовласників як знову вигідний шлях для доставки вантажів між океанами.
Джерело: provinciyka.rv.ua
Тегі:

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Співробітники, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору