Останні новини

У Рівному накладено арешт на понад 1 тонну бурштину орієнтов ..

Прокуратура Рівненської області забезпечує процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, у м ...


На охорону довкілля на Рівненщині сплачено понад 20 мільйон ..

З початку 2017 року підприємства Рівненської області сплатили 20,5 млн. грн. екологічного податку. ...


Працівники Рівненського міськрайонного відділу з питань проб ..

Двоє старших інспекторів та психолог Рівненського МРВ з питань пробації в Рівненській обласній стан ...


Місцеві бюджети Рівненщини додатково отримали майже 700 міль ..

За одинадцять місяців 2017 року до місцевих бюджетів міст та районів Рівненської області платникам ...


Земельну ділянку у Дубровицькому районі площею понад 6,7 га ..

Реалізуючи функцію представництва, органами прокуратури Рівненської області зроблено черговий крок у ...


Рівненські митники запобігли ввезенню автомобіля за підробле ..

Громадянин Д. ввіз у зону митного контролю митного поста «Рівне-центральний» Рівненської митниці ДФС ...


Визнано недійсними результати процедури закупівлі за 1,5 млн ..

Господарським судом Рівненської області підтримано позицію органів прокуратури Рівненської області т ...

 
Українці можуть безкоштовно вивчати білоруську і польську мови
Переглядів Переглядів: 281  Обговорень Обговорень: (0) 24-07-2015, 16:28
Польсько-український портал “Порт Європа” запустив безкоштовний е-курс білоруської мови для українців. Це форма подяки білоруськомовним учасникам Майдану і волонтерам, котрі допомагають Україні. Раніше на цьому порталі створено можливість безкоштовно вивчати мову іншого сусіда України – на е-курс польської мови вже записалися понад 55 тисяч осіб.
Білоруси і поляки – два народи, які найактивніше підтримали українську Революцію гідності. На Майдані окрім українських прапорів майоріли і прапори Польщі та заборонені білоруською владою, біло-червноно-білі прапори незалежної Білорусі. – Нашими курсами білоруської мови ми хочемо висловити вдячність білоруськомовним білорусам, котрі підтримали Україну в цей складний час. Зараз білоруська мова поступово відроджується, а ми подумали, що варто цей процес відродження білоруської мови якось підтримати. Білоруська мова – дуже подібна до української, взагалі між білорусами та українцями багато спільного, тому ми заохочуємо всіх небайдужих українців, щоб вони зацікавилися мовою сусідів, вивчили її основи. Це легко, приємно і цікаво, а таким жестом ми дамо поштовх для дальшого відродження білоруської мови в самій Білорусі – говорить Якуб Логінов, автор курсів і головний редактор порталу “Порт Європа”.
Курс функціонує вже понад місяць і тішиться популярністю – українці охоче відгукнулися на ідею вивчити білоруську мову у знак вдячності і солідарності з дружнім білоруським народом. На курс можна записатися за посиланням:
http://porteuropa.eu/ua/belarus/suspilstwo/2256-bezkosztownyj-e-kurs-biloruskoji-mowy
Раніше на порталі було створено безкоштовні онлайн-курси української мови для поляків і польської мови для українців, на останній можна записатися тут: www.porteuropa.eu/ua/polskamowa Автори не скривають, що цілять високо – їхньою метою є таке поширення польської і української мови, щоб повністю ліквідувати мовний бар’єр і максимально наблизити українське і польське суспільство одне до одного. – І це нам потрохи виходить. Поляки раді вивчають українську мову як іноземну, що ще десять років тому важко було уявити. Проблемою для поляків – початківців є кирилиця, тому ми подаємо запис українських слів у польській латинській транслітерації, що робить його зрозумілішим. Завдяки цьому багато поляків, особливо молодих, відкриває для себе українську мову, вона стає модною. Ще трохи і ми не будемо потребувати мовних посередників, українська буде цілком зрозуміла полякам, а польська – українцям, це посприяє інтеграції наших народів – говорить Якуб Логінов.
У планах – створення чергових безкоштовних мовних е-курсів. На черзі – німецька або словацька мова.
Джерело: provinciyka.rv.ua
Тегі:

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Співробітники, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору