Останні новини

На Рівненщині визначилися переможці та призери змагань “Кращ ..

16 лютого у місті Вараш Рівненської області відбувся ІІІ Чемпіонат серед пожежно-рятувальних підрозд ...


На Рівненщині наближатимуть освіту до потреб ринку праці

Адже в таких умовах роботодавець отримає повністю підготовленого фахівця і не витрачатиме кошти та ч ...


Наступного тижня у всіх школах міста Острог та Корецького ра ..

Місцеві комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли таке рішення у зв ...


Платники Рівненщини сплатили майже 6 мільйонів гривень подат ..

У січні 2018 року платники Рівненщини сплатили до зведеного бюджету України 5,8 млн. грн. податку на ...


За січень місяць територіальні громади Рівненщини отримали б ..

До місцевих бюджетів Рівненщини у січні 2018 року надійшло 297,4 млн. грн. Порівняно з минулим роком ...


З початку року на Рівненщині зареєстровано 7 випадків африка ..

З них 6 – серед диких свиней в мисливських господарствах. Ще один стався у приватному господарстві, ...


У районах Рівненської області продовжують шкільні карантини

На 2 тижні ввели карантин у загальноосвітніх навчальних закладах Радивилівщини.Натомість, у Радивилі ...

 
Професії, що будуть найбільш затребувані в 2016 році
Переглядів Переглядів: 4524  Обговорень Обговорень: (0) 27-01-2016, 17:55
Економічна криза та нестабільна обстановка постійно вносять корективи на ринку праці України. Які ж спеціальності будуть перспективні в 2016 році? Портал UBR проаналізував ситуацію і підготував інформацію, що буде в нагоді молодим фахівцям, які шукають роботу, а також тим, хто тільки вибирає майбутню спеціальність.

Професії, що будуть найбільш затребувані в 2016 році


Вже декілька років пальма першості на ринку праці належить фахівцям сфери інформаційних технологій. Не змініться положення й в 2016році, при чому будуть затребувані всі ІТ- спеціальності: програмісти, веб-дизайнери, менеджери проектів, фахівці, що створюють та експлуатують інформаційні корпоративні мережі та інші. На частку цих фахівців припадає близько 40% ринку праці. Ці ж працівники отримають й найбільшу зарплатню.
Продовжують залишатися затребуваними спеціалісти з продаж, починаючи з керівних посад й закінчуючи продавцями – консультантами. Найбільший попит у даній сфері на фахівців з просування продукції підприємств, однак тут потрібні комунікабельні та енергійні люди. Ця робота вимагає постійного спілкування з клієнтами, знання їх потреб і бажань.
Не зменшується потреба у кваліфікованих працівниках у сферах фінансів (аудиторів, бухгалтерів, касирів), роботі з персоналом та маркетингу. До найбільш перспективних необхідно віднести й професію лікаря. У будь який час люди хворітимуть, без лікарів навіть у 21 столітті неможливо побороти тяжкі хвороби, небезпечні епідемії.
Не слід забувати про представників різних робочих спеціальностей. Практично не спадає попит на нерухомість, що обумовлює потребу в фахівцях – будівельниках. В 2016 році буде продовжуватися будівництво житлових і офісних будівель, тому маляри, штукатури, сантехніки завжди знайдуть собі необхідну роботу. Для працевлаштування на ці спеціальності найчастіше не вимагають навіть диплома про вищу освіту. Але якщо раптом питання стало “ребром”, можна звернутися за допомогою в сервіс на подобі цього. Також завжди буде зберігатися потреба у приготування їжі, прибиранні поміщень, тому повара, офіціанти, бармени та фахівці з надання клінінгових послуг не залишаться без уваги на ринку праці.
Що стосується заробітної плати,то керівники багатьох компаній відмічають, що на 2016 рік заплановано її підвищення на 10-20%, але реальний ріст буде залежати від різноманітних чинників, зокрема від ситуації в світі, країні та бізнесі.
Джерело: provinciyka.rv.ua
Тегі:

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Тегі
Івано-Франківська область, Актуально, Волинська область, Житомирська область, Закарпатська область, Кримінал, Львівська область, Новини Рівного, Провінційка, Рівне, Рівненська область, Рівненської, Рівненщині, Рівненщина, Рівненщини, Рівному, Спорт, Суспільство, Таке життя, Тернопільська область, Україна і світ, України, Хмельницька область, Чернівецька область, Що новенького?, бюджету, викрили, виявили, гривень, життя, затримали, людей, новини, області, понад, портал новин, порушення, прокуратури, служби, чоловіка

Показати всі теги

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2017 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору