Останні новини

Потяг, який курсував з України до Польщі, змінює маршрут
На понад 50 млн. грн. порушення при виплаті зарплати виявил ..

У процесі сучасного оновлення, модернізування та реформування соціально-економічних відносин в Украї ...


За сім місяців 2017 року територіальні громади Рівненщини о ..

Платники податків Рівненської області за місяців 2017 року сплатили до місцевих бюджетів усіх рівні ...


В Радивилівський районний суд нарешті призначили суддю

Президент України своїм Указом від 7 серпня 2017 року перевів шляхом відрядження строком до шести мі ...


Прокурор Рівненської області повідомив про підозру депутату ..

Прокурор Рівненської області Богдан Подубинський повідомив про підозру депутату однієї із міських ра ...


Поліцейського викрито під час одержання 300 дол США неправом ..

Завдяки успішно проведеній спільній операції працівників прокуратури Рівненської області, Управлінь ...


На Рівненщині власники елітних авто сплатили більше 1,0 млн ..

За січень-липень поточного року до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло 1052,7 тис. грн. транспортн ...

 
Фізіотерапія. Переваги.
Переглядів Переглядів: 266  Обговорень Обговорень: (0) 18-08-2016, 10:58
Фізіотерапія. Переваги.
Лікування будь-якого захворювання має бути не тільки ефективним. «Не нашкодь» – це саме той принцип, на якому ґрунтуються всі сучасні медичні методики. До числа давно відомих, абсолютно безпечних, популярних методик відноситься фізіотерапія. Вона є одним з найстаріших лікувальних і профілактичних напрямків медицини. Спектр, що застосовуються сьогодні фізіопроцедур, досить широкий і використовується при лікуванні багатьох хвороб, а також і для загального відновлення організму. Головна особливість, а точніше, перевага методики в тому, що такий курс лікування виключає застосування хімічних і лікарських препаратів. Сама назва фізіотерапія говорить про те, що лікування проводиться за допомогою фізичних факторів, що впливають на організм пацієнта. Таких фізичних факторів безліч – це ультразвук, струми, лазер, магнітне поле, різні види випромінювань (ультрафіолетове, інфрачервоне), масаж, інгаляції, спелео- та галотерапія тощо. Так, наприклад, галотерапія, передбачає перебування людини у соляній кімнаті, де за допомогою галогенераторів створюється клімат природних сольових печер. Ця процедура має великий терапевтичний ефект при хворобах органів дихання. Отже, фізіотерапія має великий плюс – висока ефективність в поєднанні з безпекою застосування.
Фізіотерапія незамінна в період реабілітації і відновлення після хвороби, для профілактики загострень захворювань, для зміцнення організму. В якості самостійного способу лікування фізіотерапія ефективна на початкових стадіях розвитку захворювання. Фізіотерапія – це прекрасний засіб профілактики багатьох хвороб.
Дізнайтесь більше  http://malecha.te.ua/index.php/solyana-kimnata .
Найчастіше вона використовується як додатковий метод в загальному курсі лікування. Фізіотерапія призначається кожному пацієнту строго за індивідуальними показаннями, так як роль відіграє особливість захворювання, його стадія, вік людини і інші чинники. Виникнення побічних ефектів після застосування фізіотерапевтичних методик практично виключено. Найчастіше саме фізіотерапія допомагає впоратися із захворюваннями, які довгий час не піддавалися лікуванню за допомогою традиційних способів.


Фізіотерапія застосовується:
- В стоматології фізіотерапія використовується для поліпшення регенерації клітин і зменшення болю. Також застосування фізіотерапії дозволяє істотно збільшити швидкість загоєння тканин. До даного напрямку лікування в стоматології відносяться такі методи: лазерні технології, водо- і електролікування, а також ультразвук.
- Фізіотерапія активно застосовується в неврології для нормалізації стану центральної нервової системи і нервово-м'язового апарату. Фізіотерапевтичні процедури і дії прискорюють обмінні процеси, підвищують тонус, сприяють зняттю емоційної і фізичної напруги, позбавляють від стресів.
- Як правило, в гінекології фізіотерапія призначається після виконання різних операції і зазвичай застосовують такі методи: фототерапія, магнітотерапія, ультразвукова терапія та електротерапія.
- В педіатрії фізіотерапія застосовується для лікування дітей при наявності шкірних захворювань, хворобах м'язів, нервової системи, опорно-рухового апарату, захворюваннях органів дихання. У педіатрії використовуються такі методи як: електросон, електростимуляція, лазеротерапія, ультразвук, видиме світло і ультрафіолетове випромінювання, спелео- та галотерапія.
- Фізіотерапія в косметології дозволяє ефективно боротися із зайвою вагою і целюлітом. Застосування фізіотерапевтичних процедур сприяє нормалізації тонусу шкіри, зняттю набряків і значно покращує мікроциркуляцію крові. У косметології активно застосовуються такі методи фізіотерапії: дарсонвалізація і хромотерапія, іонофорез, ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання, електро- і магнітотерапія.
- Все більша увага приділяється використанню фізіотерапії в урології. Фізіотерапія застосовується в якості методу лікування хвороб органів малого тазу, для лікування післяопераційних ускладнень. Вона використовується як самостійно, так і в поєднанні з іншими методами впливу.
Фізіотерапія найважливіше доповнення до медикаментозного лікування і нею не варто нехтувати.
Джерело: provinciyka.rv.ua
Тегі:

 
Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом
Створення та просування сайтів
 
Новини партнерів
 
АРХІВ НОВИН
Август 2017 (44)
Июль 2017 (34)
Июнь 2017 (38)
Май 2017 (31)
Апрель 2017 (72)
Март 2017 (38)

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2016 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua
Вгору