Останні новини

Бізнес Рівненщини отримав 221 млн. грн. податку на додану ва ..

У січні – травні 2017 року представникам бізнесу Рівненщини відшкодовано майже 221,0 млн. гривень ...


За 5 місяців роботи рівненські митники виявили порушень митн ..

Протягом п’яти місяців поточного року Рівненські митники зафіксували 420 випадків порушень митних пр ...


Територіальні громади Рівненщини отримали понад 183 мільйон ..

Єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження якого стаб ...


Дві газети на Рівненщині «роздержавились»

Газети «Володимирецький вісник» та «Сарненські новини» першими на Рівненщині завершили процес роздер ...


На Рівненщині стартували військово-патріотичні змагання сере ..

На Рівненському полігоні стартував обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної ...


На Сарненщині розслідується факт службового підроблення

Сарненська місцева прокуратура спільно із правоохоронними органами вживає заходи щодо боротьби із ко ...


У Рівному обговорили проблеми лікування та профілактики серц ..

Близько сотні фахівців медичної галузі взяли участь в Другій обласній конференції «Лікування та проф ...

 
Фізіотерапія. Переваги.
Переглядів Переглядів: 253  Обговорень Обговорень: (0) 18-08-2016, 10:58
Фізіотерапія. Переваги.
Лікування будь-якого захворювання має бути не тільки ефективним. «Не нашкодь» – це саме той принцип, на якому ґрунтуються всі сучасні медичні методики. До числа давно відомих, абсолютно безпечних, популярних методик відноситься фізіотерапія. Вона є одним з найстаріших лікувальних і профілактичних напрямків медицини. Спектр, що застосовуються сьогодні фізіопроцедур, досить широкий і використовується при лікуванні багатьох хвороб, а також і для загального відновлення організму. Головна особливість, а точніше, перевага методики в тому, що такий курс лікування виключає застосування хімічних і лікарських препаратів. Сама назва фізіотерапія говорить про те, що лікування проводиться за допомогою фізичних факторів, що впливають на організм пацієнта. Таких фізичних факторів безліч – це ультразвук, струми, лазер, магнітне поле, різні види випромінювань (ультрафіолетове, інфрачервоне), масаж, інгаляції, спелео- та галотерапія тощо. Так, наприклад, галотерапія, передбачає перебування людини у соляній кімнаті, де за допомогою галогенераторів створюється клімат природних сольових печер. Ця процедура має великий терапевтичний ефект при хворобах органів дихання. Отже, фізіотерапія має великий плюс – висока ефективність в поєднанні з безпекою застосування.
Фізіотерапія незамінна в період реабілітації і відновлення після хвороби, для профілактики загострень захворювань, для зміцнення організму. В якості самостійного способу лікування фізіотерапія ефективна на початкових стадіях розвитку захворювання. Фізіотерапія – це прекрасний засіб профілактики багатьох хвороб.
Дізнайтесь більше  http://malecha.te.ua/index.php/solyana-kimnata .
Найчастіше вона використовується як додатковий метод в загальному курсі лікування. Фізіотерапія призначається кожному пацієнту строго за індивідуальними показаннями, так як роль відіграє особливість захворювання, його стадія, вік людини і інші чинники. Виникнення побічних ефектів після застосування фізіотерапевтичних методик практично виключено. Найчастіше саме фізіотерапія допомагає впоратися із захворюваннями, які довгий час не піддавалися лікуванню за допомогою традиційних способів.


Фізіотерапія застосовується:
- В стоматології фізіотерапія використовується для поліпшення регенерації клітин і зменшення болю. Також застосування фізіотерапії дозволяє істотно збільшити швидкість загоєння тканин. До даного напрямку лікування в стоматології відносяться такі методи: лазерні технології, водо- і електролікування, а також ультразвук.
- Фізіотерапія активно застосовується в неврології для нормалізації стану центральної нервової системи і нервово-м'язового апарату. Фізіотерапевтичні процедури і дії прискорюють обмінні процеси, підвищують тонус, сприяють зняттю емоційної і фізичної напруги, позбавляють від стресів.
- Як правило, в гінекології фізіотерапія призначається після виконання різних операції і зазвичай застосовують такі методи: фототерапія, магнітотерапія, ультразвукова терапія та електротерапія.
- В педіатрії фізіотерапія застосовується для лікування дітей при наявності шкірних захворювань, хворобах м'язів, нервової системи, опорно-рухового апарату, захворюваннях органів дихання. У педіатрії використовуються такі методи як: електросон, електростимуляція, лазеротерапія, ультразвук, видиме світло і ультрафіолетове випромінювання, спелео- та галотерапія.
- Фізіотерапія в косметології дозволяє ефективно боротися із зайвою вагою і целюлітом. Застосування фізіотерапевтичних процедур сприяє нормалізації тонусу шкіри, зняттю набряків і значно покращує мікроциркуляцію крові. У косметології активно застосовуються такі методи фізіотерапії: дарсонвалізація і хромотерапія, іонофорез, ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання, електро- і магнітотерапія.
- Все більша увага приділяється використанню фізіотерапії в урології. Фізіотерапія застосовується в якості методу лікування хвороб органів малого тазу, для лікування післяопераційних ускладнень. Вона використовується як самостійно, так і в поєднанні з іншими методами впливу.
Фізіотерапія найважливіше доповнення до медикаментозного лікування і нею не варто нехтувати.
Джерело: provinciyka.rv.ua
Тегі:

 
 
Новини партнерів
 
АРХІВ НОВИН
Июнь 2017 (33)
Май 2017 (31)
Апрель 2017 (72)
Март 2017 (38)
Февраль 2017 (29)
Январь 2017 (24)

 

 

ГОЛОВНА ЗВ`ЯЗОК РЕКЛАМА RSS
Студія веб-дизайну "Провінційка"     Наповнення © 2006-2016 рiк. Газета «Провінційка». Всі права на авторські матеріали належать газеті «Провінційка».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Провінційка», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на provinciyka.rv.ua. Адреса для листування з редакцією: info@provinciyka.rv.ua