Втрати очок продовжуються

Спорт 22-травня, 2008, 13:419 prov 992
Обидві команди жваво розпочали поєдинок. Проте більше вдало в атаці виходило у гостей. Саме вони створили перший небезпечний момент у зустрічі. Рівняни прийняли виклик і намагалися відповідати адекватно. Проте гості досить жорстко, часто з порушенням правил, намагалися на перших стадіях атаки пресингувати рівнян. На дванадцятій хвилині Андрій Грінченко грубо зупинив прохід Віктора Оніщука, який залишив футбольне поле за допомогою лікаря команди. Тернопільчани тим часом втілили свою перевагу голом. Прохід Максима Куделя завершився навісом у штрафний майданчик. Андрій Герасименко скинув м’яч на дальню штангу, де Іван Сливка розстріляв ворота господарів. Через кілька хвилин Іван мав нагоду вдруге відзначитися, проте надійно зіграв Василь Козіброда. Воротар ”Вереса” на 32 хвилині знову врятував команду від неприємностей, коли небезпечно пробивав Андрій Грінченко. На 35 хвилині господарі мали можливість відігратися. Після штрафного удару у виконанні Андрія Федорчука м’яч потрапив у руку тернопільського футболіста і Сергій Приступа вказав на ”точку”. Проте штатний пенальтист рівнян Володимир Ткачук не зміг переграти Юрія Гацьківа.
Після перерви гості продовжували володіти перевагою на футбольному полі. Небезпечні моменти виникали поблизу воріт рівнян, проте захист і воротар діяли надійно. Господарі намагалися переломити хід поєдинку, що вдалося зробити наприкінці матчу. За десять хвилин найактивніший у складі ”Вереса” Олександр Любар зумів скористатися своїм шансом. Отримавши м’яч поблизу штрафного майданчику, нападник обіграв захисника і пробив у дальній кут воріт— 1:1. За підтримки глядачів господарі кинулися забивати ще і пропустили контрвипад футболістів із Тернополя. Дмитро Саркіс пройшов по флангу і зробив простріл у штрафний майданчик. Василь Козіброда відбив перший удар впритул Василя Рибака, але повторний удар був влучним — 1:2.
У турнірній таблиці наша команда залишається на одинадцятому місці — 26 пунктів. Лідирує у чемпіонаті ”Княжа” зі Щасливого — 62 пункти. Саме із лідером на виїзді, 25 травня, гратиме свій наступний матч ”Верес”.
Результати решти ігор: ”Енергія” — ”Карпати-2” — 2:0, ”Буковина” — ”Рось” — 4:0, ”Динамо-3” — ”Княжа” — 1:3, ”Нафтовик” — ”Єдність” — -:+, ”Нафком” — ФК ”Коростень” — 0:0, ”Арсенал” — ”Поділля-Хмельницький” — 2:1, ”Нива-Світанок” — ”Оболонь-2” — 1:2.