Спорт 06-бер, 2008, 19:139 prov 2 044
У суботу стартував черговий відкритий обласний турнір з футболу Меморіал Володимира Шморгуна. На запасному полі стадіону “Авангард” змагаються чотирнадцять команд (тринадцять — з Рівненської області та одна — з Луцька), які поділені на дві групи. Відбулися матчі перших двох турів: СДЮШОР-“Верес-91” — “Славія” — 1:1, “Хімік — “ВОТРАНС-ЛСТМ” — 2:0, “Сокіл” — “Водник” — 0:2, “Спартак” — ФК “Вельбівно” — 2:4, ФК “АМАКО-Гоща” — “Ізотоп-РАЕС” — 1:2, “Високовольтник” — “Случ” — 2:3, “Ізотоп-РАЕС” — СДЮШОР-“Верес-91” — 4:1, ФК “Вельбівно” — “Високовольтник” — 1:0, “Водник” — ФК “АМАКО-Гоща” — 1:0, “ВОТРАНС-ЛСТМ” — “Спартак” — 3:1, “Славія” — “Штурм” — 3:1. Чергові матчі пройдуть у суботу та неділю.
У черговому турі першості України з баскетболу у вищій лізі БК ”Сарни” розійшовся миром із вінницькою командою МСДЮШОР. У суботу підопічні Олега Краська програли 79:83, а наступного перемогли — 83:73. У турнірній таблиці сарненчани шості — 44 очки після 30 ігор. Лідирує одеський ”Домоград” — 54.

***

Двічі перемогла рівненська команда ”Водник-НУВГП” у чемпіонаті західного регіону України з баскетболу. У суботу та неділю здолали вінницьку команда ”DiDiBao” — 103:72 та 79:52. Попри дві перемоги головний тренер ”Водник-НУВГП” Олег Сотник залишився не задоволений грою своїх підопічних.

***

Сто двадцять спортсменів взяли участь у чемпіонаті Рівненської області з гирьового спорту серед чоловіків, юнаків та дівчат 1990 р.н. і молодші у вправі поштовх довгим циклом (чоловіки) та ривок у жінок, що відбувся у спортзалі НУВГП. У командному заліку перемогу здобули господарі, студенти НУВГП (Рівне), на другому — Сарненський район і на третьому — Дубенський район. Чемпіонами області серед чоловіків стали: у ваговій категорії до 60 кг — Володимир Пінчук (Сарни), 65 кг — Олексій Котвинський (Дубенський район), 70 кг — Сергій Криса (НУВГП, Рівне), 75 кг — Володимир Адамчук (НУВГП, Рівне), 80 кг — Іван Макаренко (НУВГП, Рівне), 90 кг — Руслан Остюкевич (НУВГП, Рівне), + 90 — Валерій Редько (НУВГП Рівне). Серед жінок перемоги святкували: 60 кг — Катерина Бугай (НУВГП, Рівне), 70 кг Ольга Бондар (НУВГП, Рівне ), + 70 кг — Оксана Маліновська (НУВГП, Рівне). Серед юнаків найкраще виступили: Юрій Чубаєвський (Дубенський район), Гавриш (НУВГП, Рівне), Михайло Наливайко (Сарненський район), Віктор Свідерський (МЕГУ, Рівне), Петро Накидалюк (Дубенський район), Олег Полюхович (Зарічненський район), Володимир Телиця (НУВГП, Рівне). Серед дівчат перемогу здобули: Ольга Вахнюк (НУВГП, Рівне), Оксана Шульжук (Сарненський район), Марія Гуринович (НУВГП, Рівне).

***

У столиці відбулись змагання зимового чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні серед ветеранів, у якому збірна команда Рівненської області виборола перше командне місце серед областей третьої групи. Переможцями стали Анатолій Присяжнюк (Володимирець) у бігу на 1500 та 3000 м (вікова група 70-74 роки); Людмила Шолопак (Рівне) з бігу на 60 м та 200 м (вікова група 35-40 років); Євстахій Франків (Рівне) у метанні ядра (вікова група 55-60 років); Юрій Лящук (Млинів) з бігу на 60 м та 200 м (вікова група 50-54 років); Анатолій Дмищук у стрибках у довжину (вікова група 50-54 роки). Срібло у Василя Коханця в бігу на 60 м та третє місце з бігу на 800 м (вікова група 35-40 років).

***

З медалями повернулися рівняни з Івано-Франківська, де пройшов чемпіонат України з плавання серед ветеранів. У віковій категорії 50–54 роки костопільчанин Олександр Серган виборов срібну нагороду на дистанції 50 м брасом та бронзову — на 50 м вільним стилем, а Іван Давидюк з Рівного здобув бронзові медалі на дистанції 100 м комплексним плаванням та 50 м на спині; у віковій категорії 60–64 роки Валерій Несторенко з Костополя був третім на дистанціях 50 та 100 м вільним стилем.

***

У Кузнецовську відбулися змагання чемпіонату області з важкої атлетики, де за медалі боролися 52 спортсмени з Рівного, Кузнецовська, Березного, Здолбунівського та Рокитнівського районів. За підсумками змагань виконав норматив майстра спорту України Дмитро Була (вагова категорія 69 кг, сума 255 кг, м. Кузнецовськ, тренер Сергій Левчик); перший розряд виконали Здравко Панов (вагова категорічя до 62 кг, сума 185 кг) та Віталій Токарський (вагова категорія до 69 кг, сума 210 кг).

***

У Москві відбувся етап Кубка світу з фрістайлу в аеробиці. Рівнянка Ольга Полюк зайняла на ньому шосте місце.

***

Поновився чемпіонат України з футболу у вищій лізі. Приємно, що не загубилися в ньому представники Рівненщини. Удар вихованця млинівського футболу Володимира Гоменюка приніс нічию його ”Таврії” у виїзному поєдинку з ”Кривбасом” — 1:1. Капітан сімферопольців забив уже дев’ять голів і входить у список кращих бомбардирів чемпіонату.