Вольова перемога „Вереса”в Щасливому

Останні новини 22-вер, 2008, 16:369 prov 1 156
Лише наприкінці матчу десятого туру чемпіонату України з футболу у другій лізі рівненський „Верес” схилив шальки терезів на свій бік. Граючи у Щасливому проти команди „Княжа-2” підопічні Миколи Філіна добилися перемоги — 2:1. Всі три голи забили гості. На сороковій хвилині м’яч від Олександра Гергелюка влетів у ворота рівнян. На 81-й хвилині Олександр Любар ударом головою встановив рівновагу. А перемогу „Вересу” на першій компенсованій хвилині приніс удар Олександра Гергелюка.
Після десятого туру „Верес” посідає восьму сходинку турнірної таблиці — 14 пунктів. Лідирує черкаське „Дніпро” — 26. У вівторок рівняни прийматимуть „Карпати-2”. Початок матчу о 15 годині.
Результати решти ігор: „Бастіон” — „Рось” — 0:1, „Дніпро” — „Нива” В — 1:1, ЦСКА — ФК „Коростень” — 2:0, „Нива” Т — „Арсенал” — 2:0, „Поділля-Хмельницький” — „Єдність” — 2:0, „Буковина” — „Оболонь-2” — 2:1, „Карпати-2” — „Нафком” — 0:0, „Десна-2” — МФК „Миколаїв” — 0:1.