Крапки над І розставлені

Спорт 30-жов, 2008, 10:029 prov 1 565

У неділю завершився чемпіонат області з футболу у першій лізі. Центральним матчем стала зустріч у Березному, де місцевий „Случ-Класік” приймав рівненську „Славію”. Саме ці команди, набравши по 42 пункти, претендували на бронзові нагороди.
Господарі активно розпочали гру, і вже на 32 хвилині вели 2:0. Гості нічим не запам’яталися у першому таймі. У другому „Случ-Класік” продовжував домінувати. Рівняни лише наприкінці матчу змогли перевести м’яч на половину суперника. Проте всі їх потуги забити гол зводилися господарями нанівець. Фінальний свиток зафіксував перемогу „Случ-Класік”, яка дозволила здобути третє місце — 45 очок.
Оржівський „ОДЕК” впевнено вдома виграв у радивилівського „Сокола” — 3:0. Набравши 53 пункти, оржівці стали чемпіонами. На другому місці сарненський „Маяк” (48), який поступився вдома кузнецовському „Ізотоп-РАЕС” — 1:2. Залишають першу лігу рівненський „Водник” (16 пунктів) та рокитнівське „Полісся” (11).
Всі результати заключного туру: „Водник” — „Полісся” — 3:2 (юнаки -:+), ”Случ-Класік” — ”Славія” — 2:0 (2:2), ”ОДЕК” — ”Сокіл” — 3:0 (1:0), ФК ”Вельбівно” — ”Волинь-Цемент” — 0:3 (3:2), ”Хімік” — ”Штурм-МЕГУ” — 2:1 (0:10, ”Маяк” — ”Ізотоп-РАЕС” — 1:2(3:1).
У неділю відбудеться заключний тур у другій лізі першості області з футболу. Якщо переможець ФК „Гоща-АМАКО” (52 очки) вже відомий, то за друге-третє йде вперта боротьба. На два призові місця претендують чотири колективи: ФК ”Смига” (46), РОКО (46), ”Варіант” (45) та ”Енергія” (44).
Результати туру: ФК „Квасилів” — ”Енергія” — 2:11, ”Олімп” — ”Горизонт” — 1:2, ”ДПА-Сатурн” — ”Фіалка” — 3:2, ”Верес-2” — ”Високовольтник” — -:+, ФК ”Смига” — ”Варіант” — 0:0, ”Горинь” — ”Спартак” — +:-, РОКО — ФК ”Гоща-АМАКО” — 1:0.