Спорт 18-гру, 2008, 09:489 prov 1 151
Лише три тури залишилося провести командам у відкритій першості міста з міні-футболу. Саме вони визначать переможця та призерів. А боротьба загострюється. Лідирує ”ОДЕК” — 28 очок, на одне менше у ”Случа”. На третьому місці ”ДЮСШ-4-МЕГУ” — 25, й на четвертому ”Зірка-Славія” — 22.
Результати ігор: “Ощадбанк” — “Північ” — 3:0, “ДЮСШ-4-МЕГУ” — “Податкова” — 6:3, “Продторгобладнання” — “Феміда” — 9:2, “ОДЕК” — “Ветерани” — 6:3, “Случ“ — “Хімік” — 7:3, “Приватбанк” — “СДЮШОР-Верес” — 8:3, “Зірка-Славія” — “КАРАТ” — 3:3, “Ощадбанк” — “Податкова” — 5:2, “Північ” — “Феміда” — 1:3, “ДЮСШ-4-МЕГУ” — “Ветерани” — 9:6, “Продторгобладнання” — “Хімік” — 4:8, “ОДЕК” — “СДЮШОР-Верес” — 6:1, “Случ” — “КАРАТ” — 8:7, “Приватбанк” — “Зірка-Славія” — 3:2.
***
Поразка та перемога. Такий підсумок ігор чергового туру чемпіонату України з гандболу серед жінок у вищій лізі для ГК „Рівне”. У Києві підопічні Юрія Басюка спершу поступилися місцевому „Університету” — 22:24, а наступного дня здобули впевнену перемогу — 24:19.
***
У Москві відбувся чемпіонат світу з боротьби на поясах серед юнаків 1991-1993 років народження. Вдало виступили на ньому представники Рівненщини. Бронзову нагороду виборов Андрій Саковець, а Павло Белаш посів п’яте місце. Спортсмени є учнями Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю. Підготували спортсменів тренери Сергій Захожий та Іван Ладоненко.
***
В Запоріжжі пройшли змагання кубку України з гирьового спорту серед чоловіків та жінок, в якому взяли участь представники всіх областей України та АР Крим. Вперше в історії розвитку фізичної культури і спорту Рівненська жіноча збірна виборола перше командне місце. На другому місці — спортсменки з Полтави, на третьому – команда Дніпропетровська.
В індивідуальних заліках рівняни здобули: Іван Макаренко (вагова категорія до 75кг), Катерина Бугай (в.к. до 55 кг), Ольга Бондар (в.к. — понад 70 кг) бронзові нагороди, а Юлія Віднік та Оксана Маліновська були четвертими. Тренер команди — Євген Комаревич.