bank-ua.com
Рівне:

Кращі спортсмени Рівненщини

Спорт 31-гру, 18:469 prov 5175 0
СПИСОК
10 кращих спортсменів області 2008 року
з олімпійських видів спорту

Дікіджі Катерина Плавання Учасник ХХІХ літніх Олімпійських ігор, чемпіонка України
Земляк Ольга Легка атлетика ІІ місце на чемпіонаті світу серед юнаків з естафетного бігу 4х400 м
Крук Петро Веслування на байдарках і каное Учасник ХХІХ літніх Олімпійських ігор, чемпіон України С-2, 1000 м
Недашковський Віктор Веслування на байдарках і каное Чемпіон України С-1, 500 м, С-1, 1000 м
Омельчук Олег Стрільба кульова 4 місце на ХХІХ літніх Олімпійських ігор, переможець фіналу кубка світу, чемпіон України
Полюк Ольга Фрістайл Кубок світу (акробатика) 7 місце, чемпіонка України
Садовець Анатолій Стрільба з лука ІІІ місце на чемпіонаті Європи серед молоді
Слободенюк Вадим Легка атлетика Чемпіон України з бігу на 3000 м з/п
Суха Ольга Дзюдо Переможець кубку світу, чемпіонка України серед молоді
Хлістунова Анна Плавання Учасник ХХІХ літніх Олімпійських ігор, чемпіонка України

СПИСОК
10 кращих тренерів області 2008 року
з олімпійських видів спорту
Максимчук Андрій Володимирович Веслування на байдарках і каное Крук Петро - учасник ХХІХ літніх Олімпійських ігор, чемпіон України С-2, 1000 м, Левченко Олександр – ІІІ місце на чемпіонаті Європи серед юніорів
Романкевич Михайло Якович Дзюдо Суха Ольга – переможець кубка світу
Машанєнков Олег Віталійович Легка атлетика Земляк Ольга – ІІ місце на чемпіонаті світу серед юнаків
Бондар Сергій Володимирович Плавання Хлістунова Анна - учасник ХХІХ літніх Олімпійських ігор, чемпіонка України
Шеремет Олег Іванович Плавання Дікіджі Катерина - учасник ХХІХ літніх Олімпійських ігор, чемпіонка України
Бондар Сергій Павлович Стрільба кульова Омельчук Олег – 4 місце на ХХІХ літніх Олімпійських ігор, переможець фіналу кубку світу, чемпіон України
Досов Юрій Вікторович Фрістайл Полюк Ольга – кубок світу (акробатика) 7 місце, чемпіонка України
Іванова Євгенія Аркадіївна Плавання Кращий тренер області з плавання. Варварук Сергій – чемпіон України серед юнаків, рекордсмен України, Гуменюк Надія – чемпіонка України серед юнаків
Басюк Юрій Павлович Гандбол Чемпіонат України (жінки, І ліга) – 1 місце
Жартун Валерій Володимирович Баскетбол Всеукраїнська дитячо-юнацька баскетбольна ліга (дівчата) 1994 р.н. – 1 місце, 1996 р.н. – 1 місце, чемпіонат України серед аматорських команд – 3 місце
СПИСОК
10 кращих спортсменів області 2008 року
з неолімпійських видів спорту
Бондар Ольга Гирьовий спорт Чемпіонка світу серед юніорів, 3 місце у чемпіонаті світу серед жінок, чемпіонка України серед юніорок, 3 місце у чемпіонаті України серед жінок, кубку України серед жінок, вперше виконала норматив МСМК
Сондак Володимир Футзал 2 місце у чемпіонаті України з футзалу (перша ліга), гравець команди МФК «Рівне» (вища ліга)
Крупеня Іванна Бокс (жінки) 3 місце у чемпіонаті Європи серед юніорок
Лук’янчук Іван Армспорт Чемпіон світу, чемпіон Європи серед чоловіків, чемпіон України серед чоловіків, срібний призер Кубка України
Маліновська Оксана Гирьовий спорт 2 місце у чемпіонаті світу серед юніорок, 4 місце у чемпіонаті світу серед жінок
Скаржинець Аліна Бокс (жінки) 2 місце у чемпіонаті Європи серед юніорок, 2 місце у чемпіонаті України серед юніорів
Смолярчук Назар Кікбоксінг Два 1 та 2 місця у чемпіонаті світу серед кадетів (WAKО), 2 та 3 у чемпіонаті світу серед кадетів (WPKA)
Федитник Ольга Боротьба самбо 3 місце у чемпіонаті Європи серед юніорок, 3 місце у чемпіонаті України серед жінок
Чмир Тетяна Боротьба самбо 1 місце у чемпіонаті світу серед молоді, 2 місце у чемпіонаті України серед жінок
Шульжук Оксана Гирьовий спорт Чемпіонка світу серед дівчат, чемпіонка України серед дівчат
СПИСОК
10 кращих тренерів області 2008 року
з неолімпійських видів спорту
Баховський Юрій Степанович Футзал Тренер МФК «Рівне», 2 місце на чемпіонаті України (перша ліга), команда вийшла у вищу лігу
Герман Олег Володимирович Кікбоксінг Тренер Назара Смолярчука, Віктора Кудерчука, Назара Наумчука
Гірак Анатолій Митрофанович Карате
(годзю-рю) Тренер переможців та призерів чемпіонатів України серед різних вікових груп
Коба Микола Павлович Боротьба самбо Тренер Тетяни Чмир, Ольги Федитник
Комаревич Євгеній Іванович Гирьовий спорт Тренер Ольги Бондар, Оксани Малиновської, 2 вихованки стали призерками чемпіонату світу серед дівчат
Комаревич Олександр Євгенович Армспорт Тренер Івана Лук’янчука, бронзового призера чемпіонату Європи серед юнаків Володимира Данилюка, 32 переможці та призери чемпіонатів України
Мартиненко Олександр Віталійович Бокс (жінки) Тренер Іванни Крупені
Марчишин Юрій Тарасович Бокс (жінки) Тренер Аліни Скаржинець
Родзяк Ігор Борисович Регбі 3 місце у чемпіонаті України серед жінок, 1 місце у чемпіонаті України серед чоловіків (перша ліга), призери чемпіонатів України серед юнаків в двох вікових групах та серед юніорів
Саєнко Ростислав Олегович Кікбоксінг Тренер Назара Смолярчука, Віктора Кудерчука, Назара Наумчука

СПИСОК
5 кращих спортивних клубів з ігрових видів спорту 2008 року

Баскетбольний клуб «Сузір’я» 1 місце у Всеукраїнській дитячо-юнацькій баскетбольній лізі серед дівчат 1994 р.н. та 1996 р.н., 3 місце у чемпіонаті України серед аматорських команд
Волейбольний клуб «Реґіна» 3 місце у чемпіонаті України серед жіночих команд (вища ліга)
Гандбольний клуб «Рівне» 1 місце у чемпіонаті України серед жінок (перша ліга), вийшли у вищу лігу
Міні-футбольний клуб «Рівне» 2 місце у чемпіонаті України з футзалу серед чоловіків (перша ліга), вийшли у вищу лігу
Баскетбольний клуб БК-93 «Пульсар» чемпіонат України серед чоловіків (Суперліга ліга)


СПИСОК
5 кращих федерацій області з видів спорту 2008 року

Рівненська обласна федерація боксу
Рівненська обласна федерація гандболу
Рівненська обласна федерація греко-римської та вільної боротьби
Рівненська обласна федерація футболу
Федерація легкої атлетики Рівненської області

СПИСОК
7 кращих журналістів та ЗМІ 2008 року
«За пропаганду олімпійського руху, фізичної культури і спорту»

Деркач Андрій Фотокореспондент газети «Спортивний ярмарок»
Рачковський
Юрій Тимофійович Редактор газети „Спортивний ярмарок”
Татаренко
Сергій Валентинович Головний редактор ТВО „Новини” Рівненської обласної державної телерадіокомпанії за цикл телепередач „Телеспорт”
Мрозович
Олександр Андрійович Тележурналіст Рівненської обласної державної телерадіокомпанії
Ющишин
Сергій Молодий спортивний журналіст газети «Спортивний ярмарок»
Присяжнюк
Володимир Григорович спортивний кореспондент газети „Провінційка”
Пікула Микола, Світлана, Микола-молодший Сім’я спортивних журналістів
КРАЩІ ТРЕНЕРИ
ЗА ПІДСУМКАМИ СПОРТИВНОГО СЕЗОНУ 2008 р.
З ВИДІВ СПОРТУ

БАСКЕТБОЛ (чоловіки)
Переверзій Михайло Львович
Колот Анатолій Федорович

БАСКЕТБОЛ (жінки)
Жартун Валерій Володимирович
Панюк Марина Валентинівна

БЕЙСБОЛ, СОФТБОЛ
Судимак Володимир Андрійович Бейсбол, софтбол
Малиновський Андрій Вікторович Бейсбол

БОКС
Мартиненко Олександр Віталійович
Марчишин Юрій Тарасович

БОРОТЬБА ВІЛЬНА
Кайда Денис Володимирович

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА
Захожий Сергій Борисович
Ладоненко Іван Миколайович
Лазарчук Дмитро Георгійович

ВАЖКА АТЛЕТИКА
Гладиш Валерій Володимирович
Гордійчук Володимир Григорович
Шинкар Микола Миколайович
Якубишин Сергій Григорович

ВЕЛОСПОРТ НА ШОСЕ
Чаюк Анатолій Іванович
Федорчук В’ячеслав Олексійович

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
Максимчук Андрій Володимирович
Набережний Юрій Львович
Павлюк Олександр Олексійович
Щіпцов Олександр Ігорович

ВОЛЕЙБОЛ (жінки)
Подгурський Петро Олександрович

ВОЛЕЙБОЛ ПЛЯЖНИЙ
Тимчак Павло Олександрович чоловіки
Тимчак Сергій Олександрович жінки у відрядженні

ГАНДБОЛ
Басюк Юрій Павлович у відрядженні
Струкевич Олена Степанівна

ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА
Коротеєва Олена Володимирівна

ДЗЮДО
Романкевич Михайло Якович
Мошковський Анатолій Леонідович

ЛЕГКА АТЛЕТИКА
Машаненков Олег Борисович
Попеляєв Андрій Володимирович
Чулаєвський Борис Васильович

ПЛАВАННЯ
Іванова Євгенія Аркадіївна
Майструк Микола Васильович
Шеремет Олег Іванович

СТРІЛЬБА З ЛУКА
Авдєнтов Олег Миколайович

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА
Бондар Сергій Павлович
Ткачук Анатолій Федорович

ФРІСТАЙЛ
Досов Юрій Вікторович

ФУТБОЛ (чоловіки)
Андрощук Віталій Володимирович
Ярута Іван Олександрович

ФУТБОЛ (жінки)
Мамчур Василь Олександрович
Сідорчук Микола Миколайович
Похожие новости
Створення та просування сайтів Сайт безкоштовних оголошень Пакети з логотипом

Соц. мережі
Календар
«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Вгору