За крок до перемоги

Спорт 25-жов, 2007, 21:199 prov 1 429
Впродовж першої половини гри на майданчику точилася вперта боротьба, де жодній з команд не можна було зарахувати перевагу. Господарі пішли на перерву за п’ятиочкової переваги, яка не давала можливості почувати себе впевнено. Провальною для БК-93 ”Пульсар” стала третя чверть. Миколаївці повністю переграли рівнян і на останню чверть вийшли з п’ятнадцятиочковою перевагою. Вона ледь не зіграла злий жарт з МБК ”Миколаєвом”. Рано повіривши у виграш, підопічні Валентина Берестнєва ледь не програли. Гості зуміли переломити хід матчу і майже наздогнали суперника. За дві хвилини до завершення чверті різниця становила всього два пункти. На жаль, скористатися можливістю врятувати гру рівняни не змогли. Господарі, завдяки діям досвідчених Олександра Раєвського, Олександра Часова та Олега Ткача, зуміли вирвати перемогу 77:70. Михайло Переверзій, головний тренер БК-93 ”Пульсар”: — Шанс перемогти був. І був великий. За ходом зустрічі ми поступалися 2-16 очок. У четвертій десятихвилинці змогли переломити хід матчу. Ми активно захищалися та скористалися помилками в захисті. Проте невдалі дії в атаці цей шанс змарнували. На жаль, знову доводиться говорити про травми гравців. Андрій Артимович та Станіслав Сокур грали після пошкоджень, а Дмитро Дятловський травмувався в грі. Зараз активно готуємося до поєдинку з дніпропетровцями. Найрезультативнішими у складі господарів були Іван Гілевич — 15, Олександр Раєвський — 14 очок, а серед гостей — Юрій Фрасенюк — 15 та Сергій Мякінін —14. У поєдинку дублерів теж перемогли миколаївці — 99:73. Наступну гру “Пульсар” проведе вдома в суботу, 27 жовтня, проти дніпропетровського “Дніпра”. О 12.30 гратиме дубль, а о 16 годині основний склад. Результати решти ігор туру: “Азовмаш” (Маріуполь) — “Будівельник” (Київ) — 88:79 (дублери 88:64); “Політехніка-Галичина” (Львів) — БК “Одеса” — 74:83 (109:70), “Черкаські Мавпи” — “Сумихімпром” (Суми) — 79:83 (99:73); “Дніпро” (Дніпропетровськ) s— “Хімік” (Южний) — 77:74 (69:64); БК “Київ” — “Кривбасбаскет-Люкс” (Кривий Ріг) — 104:72 (95:55).