bank-ua.com
Рівне:
Останні новини
» » ОВОЧІ-ПРАВОПОРУШНИКИ

ОВОЧІ-ПРАВОПОРУШНИКИ

Майже 20 тонн фруктів та овочів намагався завезти на територію України її громадянин, порушуючи правила переміщення товарів через митні кордони України.
Як повідомили в прес-центрі Рівненської митниці, 27 жовтня приватний підприємець П. ввіз на митну територію України вантаж – фрукти загальною вагою 19258 кг. На підставі наданих приватним підприємцем документів митний брокер у Рівненську митницю подав декларацію для митного оформлення зазначеного вантажу. У документі вказувалося п»ять найменувань вантажу.
Та під час здійснення митного огляду вантажу працівники Рівненської митниці встановили, що асортимент овочів і фруктів значно більшій, ніж вказано в декларації – фактично 45 найменувань. Продукти намагалися приховати від митного контролю серед заявлених фруктів. Таким чином, приватний підприємець П. надав митному органу України документи, що містять неправдиві дані.
За даним фактом працівники митниці завели справу про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 352 Митного кодексу України. Вантаж правоохоронці вилучили, склали протокол про порушення митних правил.
Марина ДАНИЛЮК,
Рівне.
Переглядів Переглядів: 688  Обговорень Обговорень: (0) 3-11-2005, 12:52
Читайте також:
Популярні
Історія про кохання
Історія про кохання 27 вересня 17:17
Три містичні історії
Я+ТИ
Я+ТИ 26 березня 18:54