РІВНЕНЩИНА СПОРТИВНА

Спорт 17-лис, 2005, 12:409 prov 1 155
У суботу-неділю рівненська волейбольна команда “Регіна” провела чи не найважчі матчі першого кола чемпіонату України серед команд вищої ліги. Підопічні Валерія Пархоменка приймали географічних та турнірних сусідів – лучанок. Першого ігрового дня сильнішими виявилися волейболістки з команди “Університет-ОДЮСШ” – 3:1. Хоча все розпочиналося для господарок непогано – 25:20. Але у решті партій сильнішими були волинянки 25:17, 25:23, 25:22.
У неділю рівнянки змогли взяти реванш – 3:0. Щоправда, далося їм це у важкій боротьбі – 25:14, 25:23, 29:27.
Результати решти ігор: “Академія-Дніпро-Десна” – “Хімік” – 0:3 та 3:1, “Медіка-ШВСМ” – Національний університет-ЧІПБ-Круг” – 3:2 та 3:0, “Рось-Університет” – “Медуніверситет-Олімп” – 3:0 та 3:0.
“Регіна” після дванадцяти ігор посідає друге місце (21 очко), відстаючи від лідера “Рось-Університета” на одне очко.
* * *
Чергові матчі були зіграні у чемпіонаті України з баскетболу серед команд суперліги. За календарем рівненський “Пульсар” відпочивав, тоді, як його суперники зіграли чергові матчі: “Сумихімпром” – “Черкаські мавпи” – 91:86, СК “Маріуполь” – МБК “Миколаїв” – 79:87 (у господарів 10 очок за 19 хвилин набрав вихованець рівненського баскетболу Іван Бартош, “Політехнік” – “Кривбасбаскет-Люкс” – 75:90 (лише одне очко за 10 хвилин у переможців набрав Віктор Герасимчук), БК “Київ” – МБК “Одеса” – 96:67, “Львівська політехніка” – “Будівельник” – 67:85, БК “Хімік” – “Азовмаш” – 69:77 (за 28 хвилин 15 очок у маріупольців набрав ще один екс-пульсарівець Сергій Ліщук).
* * *
У передостанньому турі першого кола першості України з футболу в другій лізі рівненський “Верес” зустрічався у Чернівцях проти місцевої “Буковини”. На початку матчу господарі забили гол (на 17 хвилині відзначився Василь Тофан). Впродовж решти часу на футбольному полі точилася безкомпромісна боротьба. Доля матчу вирішилася наприкінці зустрічі, коли господарі провели у ворота рівнян ще два голи. На 87 хвилині забив м»яч Олександр Білоус, а на третій компенсованій хвилині з пенальті остаточний рахунок встановив Олег Керчу – 3:0.
Після поразки у “Вереса” залишилося 19 очок і сьоме місце у турнірній таблиці. Лідирує з 37 очками чернігівська “Десна”.
Заключний матч першого кола “Верес” проведе вдома проти тернопільської “Ниви”.
Результати чотирнадцятого туру: “Рава” – “Оболонь-2” – 0:1, “Десна” – “Житичі” – 3:1, “Факел” – “Нафтовик” – 2:0, “Динамо-3” – “Чорногора” – 0:2, МФК “Житомир” – “Карпати-2” – 1:2, “Нива” – “Освіта” – 2:0.