КЛОЧКОВА ПЕРЕМАГАЄ У ФРАНЦІЇ, А ЛІСОГОР – В ПАР

Спорт 17-лис, 2005, 12:419 prov 1 066
Минулих вихідних у світі пройшли кілька престижних турнірів з плавання, у яких перемогли лідери українського та світового плавання. На першому етапі Кубка світу в Дурбані (ПАР) переможцем запливу на 100 метрів брасом став українець Олег Лісогор. Переможний час українця – 59.17 секунди.
Ще одну медаль на змаганнях в ПАР здобув Сергій Бреус. У фіналі дистанції 50 метрів батерфляєм Бреус приплив другим із результатом – 23.59 секунди. На 100 метрах батерфляєм українець посів четверте місце – 52.72 секунди.
Яна Клочкова виграла заплив комплексним плаванням на 100 метрів (результат – 1:04.03 хв). Володимир Ніколайчук переміг з результатом 25.66 секунд на дистанції 50 метрів на спині, а Сергій Сергеєв став кращим у фінальному запливі комплексом на 100 метрів (результат – 55.33 секунд).