Перший титул “Локо”

Спорт 27-січ, 2005, 14:069 prov 1 289
Гра привернула до себе велику увагу. Багато вболівальників не зуміли потрапили в манеж, який не вмістив всіх охочих. Фаворитом у фінальному матчі був “Локомотив”, проте гості не злякалися і з перших же хвилин стали грати із іменитим суперником на рівних. Більше того, на 14-й хвилині “Нефтчі” навіть вирвався вперед — Заур Тагізаде змінив рахунок у матчі на користь бакинців. В цілому “Локомотив” володів територіальною перевагою і контролював гру і зумів забити два м’ячі. Футболісти “Нефтчи” практично ні в чому не поступалися гравцям “Локо”, але клас залізничників все ж таки позначився. Ще до перерви Дмитро Лоськов зрівняв рахунок, а на 77-й хвилині Сергій Омельянчук ударом з-за меж штрафного майданчика встановив підсумковий результат — 2:1. “Нефтчі” відвіз в Баку два індивідуальні призи. По-перше, 37-річного нападаючого команди Відаді Рзаєв названо кращим гравцем турніру. По-друге, грузинський легіонер Георгій Адамія став кращим бомбардиром розіграшу, забивши в п’яти іграх шість голів.

Нагадаємо, що раніше володарями Кубка Співдружності ставали московський “спартак” (1993, 1994, 1995, 1999, 2000, 2001 роки), київське “Динамо” (1996, 1997, 1998, 2002 роки), тирасполський “Шериф” (2003 рік) і тбіліське “Динамо” (2004 рік).